Travian - SST
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travian - SST

Travian
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Svejk

Goto down 
+9
rc_michal
Honza-BRT
Indulonix
Azaque
Eliminator
Elis_
qwjetag
Crash
ttuanek
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Kael




Poeet p?íspivku : 85
Registration date : 10. 05. 07

Svejk - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 4 Icon_minitimeThu May 31, 2007 1:45 pm

hmm, bohužel mám do čeho rýpnout Smile budete si muset chvilku vystačit sami Smile a pak přijedem na pomoc Smile
Návrat nahoru Goto down
Eliminator




Poeet p?íspivku : 48
Registration date : 08. 05. 07

Svejk - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 4 Icon_minitimeThu May 31, 2007 1:46 pm

toto co teraz napisem neberte nikto v zlom, za ttuanka som jeden vecer hral a ttuanek padol lebo to nevedel hrat, nechapem ako moze mat niekto produkciu obilia na 80 ked ma 2 vesnice a popku okolo 500... dalsia vec, je dolezite si uvedomit ze svejk je od nas pridaleko na utok, armada niektorych by tam isla 15 hodin a viac a to je nerealne. Takze ak tak si to s nim musi vyriesit sst2 my im mozeme poslat podporu na obranu aleo suroviny na stavbu jednotiek, proti tomu nie som... ttuankova podpora sa stiahla koli spominanej produkcii obilia proste bola somarina tam posielat kazdy den niekolko desiatok tisic jednotiek obilia! SST2 je samostatna aliancia aj ked sme stale spolocni, preto navrhujem spravit u vas nejakeho vojenskeho generala ktory ma cas na to a povedie utok/obranu proti svejkovi alebo aj celej ali... toto je moj nazor a pre mna za mna ma teraz mozte aj ukamenovat
Návrat nahoru Goto down
Punkolin




Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 08. 05. 07

Svejk - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 4 Icon_minitimeThu May 31, 2007 2:49 pm

Mas pravdu. Tim ze se SST rozdelilo tak z SST2 se stal takovy slaby clanek. neni tu poradne vedeni - valecne / diplomaticke. Ale prootze jsme vscihni porad SST, tak bychom snad nemeli delat ze k nam ta druha pulka nepatri. Takze by to chtelo aby velitele jednotlivych alianci mezi sebou komunikovali a planovali dohromady.
Návrat nahoru Goto down
http://pukavec.net
Kael




Poeet p?íspivku : 85
Registration date : 10. 05. 07

Svejk - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 4 Icon_minitimeThu May 31, 2007 3:05 pm

na plánování dohromady máme společné forum Smile a jsem pro aby se SST2 dostala té největší podpory od nás, ale až to bude možné Smile
Návrat nahoru Goto down
qwjetag




Poeet p?íspivku : 44
Registration date : 14. 05. 07

Svejk - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jun 01, 2007 11:56 am

Nebojte se na Svejka jsme nezapoměli Evil or Very Mad ...

Jednou se naše cesty opět setkají.. a já... tě zničím... (řekl automat na čokoládové tyčinky Rimmerovi... a já Svejkovi...)

I pes má svůj den... a dnes je ten den a já jsem ten pes... (to je pokračování toho dialogu a stejně bude pokračovat i můj dialog se svejkem... jen potřebuju chvilku času...)

To že ttuanek padl... no co k tomu říct... Poslali jsme dost jednotek a zorganizovali jsme zásobování (nebudu hodnotit jak se povedlo nebo ne, každý na to máme svůj názor a organizoval jsem to já, takže kameny by se měly sypat na moji hlavu...) Jednotek tam bylo hodně (to proto aby se maximalizovaly svejkovy ztráty i při loupežném útoku...)

No nic, za 5 minut mám zápočťák, tak musim frčet zatím ahojte... ještě sem něco připíšu...
Jsem z5... úspěšně složeno... a pokračujem...

A troufám si říct že by všechno dobře dopadlo, kdyby nedošlo k již zmiňovanému úniku informací z fóra... Takhle jsme tam jen posílali jednotky a suroviny a nakonec z toho nic nebylo... Musel jsem spolu s dalšími lidmi kteří se angažovali vyřešit různé problémy (někteří z vás nečetli instrukce, nebo prostě neměli možnost a tak tam poslali jednotky moc brzy, jiní mi vůbec nenapsali že tam budou posílat jednotky a tak nám značně zkomplikovali zásobování atd...) Ty lidi se kterými jsem spolupracoval dělali co mohli aby to ttuanek ustál (Honza-BRT, Crash, Eliminator, Punkolin, Indulonix a další... těm které jsem nejmenoval se omlouvám...) stejně jako lidé kteří poslali jednotky a velká část z nich poslala i obilí pro svoje vojáky čímž nám pomohli řešit často dost komplikovanou situaci... Pravda je taková že ttuanek už moc nehrál ani přes naši snahu a tak vesnici obsluhoval Crash a já jsem tam korigoval stavy vojáků tak jak nám dovoloval stav obilí...

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PODROBNÁ ZPRÁVA O PRŮBĚHU AKCE:

23.5. 13:00 Začíná předběžné plánování akce
23.5. 14:16 Qwjetag vydává pokyn k ohlášení všech jednotek které se akce zůčastní
24.5. 07:45 Crash stanovuje dobu výsadku na 12:00 následujícího dne
24.5. 08:51 Probíhá podrobnější mapování terénu, zjišťování stavů nepřátelské armády
24.5. 09:01 Začíná masivní opevňování vesnice Tralis
24.5. 09:41 Posuzování svejkovy taktiky a volba vhodných obraných jednotek
24.5. 13:32 Na velitelství v Tralis přicházejí zprávy o postupu zabezpečení obrany
24.5. 13:57 Řeší se problém zástupu ttuaneka ve správě vesnice
24:5. 14:28 Pokračuje rozšiřování sýpek a budování obraných zdí
24.5. 14:36 Velitelství vydává první podrobné informace o budoucí obraně Tralis
24.5. 15:05 Další výzva k oznámení jednotek odeslaných do podpor
24.5. 21:30 Ohlášen útok s katapulty, zničena sýpka a hradby v Tralis
24.5. 21:31 Objevuje se podezření na infiltraci komunikačních kanálů
24.5. 22:00 Zpravodajové hlásí že některé jednotky dorazí dříve než bylo v plánu
24.5. 22:05 Hledá se operativní řešení situace, řeší se náhradní zásobování
24.5. 22:10 Reálná hrozba raního útoku, který by zdecimoval jednotky které již dorazily
24.5. 22:15 Probíhá komunikace s Indulonixem a Punkolinem
24.5. 22:20 Na pomoc jsou vyslány oddíly haeduanů a falanxů, Tralis se bude bránit
25.5. 07:15 V noci dorazily posily, komplikují situaci se zásobováním, produkce obilí -400
25.5. 07:25 Dorazily jednotky od Romanuse (100 equites imperatoris), produkce -700
25.5. 07:55 Dorazily podpory od Punkolina, produkce -850
25.5. 08:22 Dorazily podpory od Indulonixe, vesnice je připravena čelit ranímu útoku
25.5. 11:40 Útok se nekonal, produkce obilí -1600, podpory na cestě 23
25.5. 11:45 Připravuje se plán efektivního stahování neefektivních jednotek
25.5. 11:50 Část jednotek byla stažena z důvodu nepředpokládané spotřeby
25.5. 11:55 Produkce lehce stoupá a dosahuje -1500
25.5. 14:00 Zachováváme radiový klid, vyčkáváme na pohyb nepřítele
25.5. 16:30 Přicházejí zprávy o útocích na okolní vesnice, útok na Tralis se nekoná
25.5. 17:00 Potvrzuje se zpráva o infiltraci fóra, připravuje se náhradní řešení
25.5. 17:20 Na základě propočtů, jsou staženy z Tralis veškeré jízdní jednotky
25.5. 17:21 Jsou staženy i zbývající neefektivní jednotky, zůstává 300 legionářů 570 falanxů
25.5. 17:22 Produkce obilí stoupá na přijatelných -1000
25.5. 17:30 Rozhodnuto o trvání podpor po několik dalších dní
25.5. 18:00 Vyjednáno zásobování pro následující den
26.5. Podpory vyčkávají, zásobování bez problémů, doručeno cca 20.000 obilí
27.5. Svejk obnovuje útoky ale neútočí na Tralis, nýbrž na ttuanekovu druhou vesnici
28.5. Začíná se s podporou kaliduse, kolabuje zásobování Tralis
29.5. 8:30 V Tralis akutní nedostatek obilí, rozpouští se veškerá obrana, zůstat by byla sebevražda
29.5. 8:31 produkce obilí stoupá na +51
29.5 16:20 Svejk zaútočil a zabil všechny jednotky které ve vesnici zůstaly (30legionářů + 1 hrdina od Qwjetag, 22 slídičů od Eliminator, + domobrana)

HODNOCENÍ:
Cíle jež jsme si stanovili nebyly naplněny z důvodu infiltrace fóra, přesto akci hodnotím jako úspěšnou... Dokázali jsme si že jsme schopni v relativně krátké době zformovat účinnou obranu a zajistit pro ni zásobování... Dokázali jsme si že dokážeme spolupracovat a ukázalo se kdo patří k těm kteří jsou ochotni se obětovat a kdo k těm kteří na kolektiv kašlou a jedou si sami na sebe...

Zprávu vypracovalo vedení vojenských operací v Edenu

afro

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

To je všechno co vám můžu říct k obraně Tralis před svejkem... Přispělo dohromady asi 34 hráčů zasláním podpor, Honza-BRT a Crash posílali denně obrovské množství obilí, a já jsem dělal co se dalo...

Tímto bych chtěl oficiálně poděkovat všem kteří se zůčastnili, i když jsem je zde neuvedl, mám ten výpis a vím kdo tam byl... vím i o lidech kteří posílali ttuanekovi suroviny vím že z blízkého okolí ho zásobovalo několik členů SST2, ale Honza a Crash posílali do Tralis cca 4000-6000 obilí denně takže těm patří asi největší uznání...

afro
Návrat nahoru Goto down
Honza-BRT
Admin



Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 08. 05. 07

Svejk - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jun 01, 2007 4:48 pm

To je chvály, to je chvály, začínám se červenat a Crash, ten to neustojí a určitě se z toho dneska vožere. Laughing Z tím obilím se to mělo tak, já i Crash jsme v tu dobu měli obilí spousty , protože jsme neměli armádu a 25% budov po tom našem fopa, takže Crash měl tušim produkci do plusu někde okolo 900 a já asi 700, takže by jsme to obrovské množství suroviny za den stejně těžko vyměnili na trhu. Takže to bylo nejlepší řešení.Jinak pomohla i Jandule5, která již není v naší alianci a je naší farmou.Omlouvám se tímto Albertovi, kterámu jsem asi třikrát odeslal suroviny pro sst2 těsně před tím, než dorazil jeho útok, ale v danou chvíli to bylo důležitější. Doufám, že mi tuto malou lest promine. Jinak se mi zdá, že to byl hezký příklad naší spolupráce a děkuji bratrovi afro za analýzy potřeb útoků a podpor a byl bych rád, kdyby v tom i nadále mohl pokračovat.
Jinak z analýzy afro mi příjdou divné ty tuším dva poslední řádky. Vypadá to z nich totiž tak, že Svejk věděl stále, co se děje a okamžitě po stažení podpor zaútočil, z čehož mi vyplynulo, že nebylo zamezeno úniku informací a je mezi námi KRYSA No
Návrat nahoru Goto down
Eliminator




Poeet p?íspivku : 48
Registration date : 08. 05. 07

Svejk - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jun 01, 2007 6:00 pm

ja myslim ze to potom uz vedel preto lebo posielal spionov k ttuankovi, ale je tiez mozne ze tu je registrovany, myslim ze bude treba zmazat vsetkych ktory maju 0 prispevkov
Návrat nahoru Goto down
Crash
Admin



Poeet p?íspivku : 183
Age : 35
Registration date : 08. 05. 07

Svejk - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jun 01, 2007 6:26 pm

posílal tam špehy, podle mě už únik informací není...btw...ožrat se jedu no...ale ne z toho obilí...
Návrat nahoru Goto down
http://ali-sst.get-forum.net
qwjetag




Poeet p?íspivku : 44
Registration date : 14. 05. 07

Svejk - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jun 01, 2007 6:54 pm

JJ ten útok následoval až po tom co dobře projel tu vesnici špionama... ale já osobně bych nebyl proti kdyby se smazali všichni zaregiostrovaní uživatelé a všechny nás crash autorizoval odznovu... spolus ověřením přes PM ve hře a nebo po icq... I když vlastně k čemu...co vy víte, třeba jsem švejk já a mám multiúčet Smile

afro
Návrat nahoru Goto down
Crash
Admin



Poeet p?íspivku : 183
Age : 35
Registration date : 08. 05. 07

Svejk - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jun 01, 2007 7:02 pm

ne, o tobě vím, že svejk nejseš...jsem to jáááá Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://ali-sst.get-forum.net
Honza-BRT
Admin



Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 08. 05. 07

Svejk - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jun 01, 2007 10:42 pm

afro Švejk neměl afro jako květák Smile, takže ty to nebudeš
Návrat nahoru Goto down
Kael




Poeet p?íspivku : 85
Registration date : 10. 05. 07

Svejk - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jun 01, 2007 10:51 pm

ty jsi už švejka viděl ? že víš že nemá takové afro? Very Happy:D vsadím se že si to sním každou neděli rozdáváš u něho doma a přitom mu vypovíš všechny naše plány Very Happy:D:D
Návrat nahoru Goto down
Honza-BRT
Admin



Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 08. 05. 07

Svejk - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jun 01, 2007 11:19 pm

Ale prdlajs, bral jsem to podle Švejka pana Hrušínskýho, a ten těch vlasů ve filmu moc neměl. Já jsem hetero a představa Švejka ohnutého ve sprše pro mejdlo mě děsí. No
Návrat nahoru Goto down
Kael




Poeet p?íspivku : 85
Registration date : 10. 05. 07

Svejk - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 4 Icon_minitimeFri Jun 01, 2007 11:35 pm

Very Happy:D:D:D:D tak to děsí asi každého Very Happy:D i homosexuála Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Punkolin




Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 08. 05. 07

Svejk - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 4 Icon_minitimeSat Jun 02, 2007 1:14 am

Nebylo by dobry tu ttutankovo vednici zrusit, nebo tam neco poslat. Takhle se akorat na ni Svejk pekne zivi.
Návrat nahoru Goto down
http://pukavec.net
Kael




Poeet p?íspivku : 85
Registration date : 10. 05. 07

Svejk - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 4 Icon_minitimeSat Jun 02, 2007 2:19 am

hraje za ní ještě ttuanek?
Návrat nahoru Goto down
Crash
Admin



Poeet p?íspivku : 183
Age : 35
Registration date : 08. 05. 07

Svejk - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 4 Icon_minitimeSat Jun 02, 2007 12:04 pm

ježiš, to zas tu byla debata o svejkovi...no fuj...lol!
Návrat nahoru Goto down
http://ali-sst.get-forum.net
MallowIV




Poeet p?íspivku : 15
Registration date : 08. 05. 07

Svejk - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 4 Icon_minitimeSat Jun 09, 2007 7:46 pm

Zdary. zajimalo by me jestli SST napada svejkovu alianci a kdy nam s nim pomuze, kdy ho proste sejme, od nas se moc lidi nezucastni bo nemaj armadu. Taky by me zajimalo, jestli je SST a SST 2 jedna velka aliance, jelikoz po rozdeleni na dve ali se na nas zacali sypat utoky a nejsme schopni se jich zbavit a pomoci se nam nedostava a podle me nedostane. Proste jste se na nas vykaslali a chtel bych vedet jestli v tom hodlate pokracovat, abych vcas pred rozpaden SST 2 prestoupil nekam jinam, kde mi se svejkem pomuzou. Do ted se nic nedeje, zadnej utok nenastal, nic se neorganizuje, jen se o tom kecalo a to je vse. Hrac dzur masiruje katapultama naseho clena wolfine a nikoho to nezajima. Opravdu vsichni z SST jsou slabsi nez svejk, nikodo se mu armadou nevyrovna?? Rad bych aby se k situaci neustalych utoku na SST 2 vyjadrili vsechni clenove SST a SST 2 a konecne se zaclo neco dit!!!
Návrat nahoru Goto down
Crash
Admin



Poeet p?íspivku : 183
Age : 35
Registration date : 08. 05. 07

Svejk - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 4 Icon_minitimeSat Jun 09, 2007 7:59 pm

nechtěl jsem k tomu nic prozrazovat kvůli neúspěšnosti poslední akce svejk, ale připravujem s pár lidma trošku složitější akci, která by měla být doufám cca za 14 dní, příprava stojí dost úsilí...problém svejka je hlavně jeho aliance stojící za ním, proto akce musí být provedena co nejčistěji, ale měla by svejkovi vyřadit celou jeho armádu. Toť vše co tady řeknu, pokud chcete pomoct nebo se na něco k týhle akci zeptat, tak mě kontaktujte buď ve hře nebo na icq, ale tady to nechci rozepisovat kvůli podezření ze špionáže, i když by jí mělo být už teď zamezeno a stejně už jsem napsal o tom dost...
Návrat nahoru Goto down
http://ali-sst.get-forum.net
MallowIV




Poeet p?íspivku : 15
Registration date : 08. 05. 07

Svejk - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 4 Icon_minitimeSat Jun 09, 2007 9:10 pm

Diky za oznameni. Uvidime za 14 dni. Jestli zadna akce neprobehne, mam jasno ve stanovisku SST ku SST 2. Preju vam hodne zdaru v akci. P.S. Je tej porad ten problem ohledne hrace dzur z aliance Profíci, ktery ničí hráce wolfine . Znicil mu katapultama mlyn, doly, staje, kasarny, ... Nevim jestli psal nekomu o popomc.
Návrat nahoru Goto down
Crash
Admin



Poeet p?íspivku : 183
Age : 35
Registration date : 08. 05. 07

Svejk - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 4 Icon_minitimeSat Jun 09, 2007 9:12 pm

psal jsem profíkům, ale že o ničem neví, ale to jsem neměl konkrétní informace, písnu jim znova...
Návrat nahoru Goto down
http://ali-sst.get-forum.net
Crash
Admin



Poeet p?íspivku : 183
Age : 35
Registration date : 08. 05. 07

Svejk - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 4 Icon_minitimeSat Jun 09, 2007 9:14 pm

hele a my se snažili zneškodnit svejka připravedou pastí u ttuanka a u kalidiuse, ale prostě to nevyšlo, nezaútočil...slibuju, že do 14 dní něco podniknem i kdybych měl postavit armádu sám a poslat to na něj s riskováním celé aliance a ambasády...
Návrat nahoru Goto down
http://ali-sst.get-forum.net
qwjetag




Poeet p?íspivku : 44
Registration date : 14. 05. 07

Svejk - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 4 Icon_minitimeSat Jun 09, 2007 10:03 pm

Možná je zbytečný se do toho motat, ale nemůžu v tom Crashe nechat...

To MallowIV:

Tvůj přístup a co tady píšeš se mi moc nelíbí...

1. nevim jestli jsi tohle téma četl od začátku a nebo ne... Ale pokus něco dělat se svejkem tu byl... problém je že nějak získal přístup na naše forum (přiznejme si že v té době to nebyl žádný problém) takže věděl o každém našem kroku... Já jsem plánováním té akce strávil dost času a úplně zbytečně... takže mě uráží když napíšeš že jsme se na vás vykašlali... k ttuanekovi jsem naposílal 4-6 tisíc obilí denně +3000surovin od každého... během těch několika málo dní... ze svého... nikdo mi je nedá a já po nikom ani nic nechci... Úplně stejně se zachoval Honza, Crash a hodně dalších lidí z SST... kdo mohl poslal jednotky, kdo nemohl poslal alespoň nějaké hmotné zaopatření... Stejně se zachovalo i dost lidí z SST2... Protože jsem v ty dny měl správu nad tou vesnicí vím taky že tys tam toho moc neposlal... takže máš nejmenší právo se tu do nás navážet...

2. pokud sis toho ještě nevšiml tak jsme od svejka 9+ hodin pochodu pesima jednotkama (já konkrétně 19hodin není to překlep skutečně je to 19) a jizde se hrave ubrani je to gal a ma nejlepsi jizdni jednotky ve hre... Kdyz k němu někdo z SST pošle pěchotu tak si přečte že dorazí za 9hodin... 7 hodin nebude dělat nic a během posledních 2 hodin si od svých kamarádů kteří jsou 20 minut od něj vyžádá takový podpory že je neprorazíš... navíc počítej s tím že má 200 pastí... můžeš mi popsat svůj geniální plán jak ho máme zničit?

Prostě nechápu jak můžeš třeba jen naznačovat že si nad SST2 myjeme ruce... Jinak možná by nebylo od věci občas napsat jak se to vyvíjí... na koho útočí a kdo... Ty si možná přečteš že na někoho od vás někdo útočí katapultem... ale já k vašim novinkám přístup nemám... a popravdě i kdybych měl asi toho moc neudělám... katapulty jsou sice pomalý,ale jsem prostě daleko... Podle toho jak se to jeví mě v SST2 chybí nějaký vedení který by to všechno organizovalo a s náma toho jako nikdo moc neřeší... vždycky jen někdo napíše napadli mně, nic s tím neděláte...

Nabízeli jsme vám že kvůli vzdálenosti budem někoho dotovat surovinama aby mohl postavit turbo armádu a bránit vás, ale to jste tenkrát odmítli.. nevim proč jestli ze strachu, že budete moc blízko a když se něco posere tak vás potom vymažou z mapy nebo proč... Teď máme novej plán ale jak napsal Crash tohle si vyžádá trochu víc času...

Howg domluvil jsem

afro
Návrat nahoru Goto down
Eliminator




Poeet p?íspivku : 48
Registration date : 08. 05. 07

Svejk - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 4 Icon_minitimeSat Jun 09, 2007 11:55 pm

nad tym tiez nemam slov, ved keby sme sa neboli snazili... inak ten plan neviem aky je, ale tiez by som vam rad s nim pomohol, no teraz musim stavat poriadnu obranu, lebo som ju dost zanedbaval a vrchnost z aliancii CLASH je priamo nadomnou na mape takze sa obavam ze budem jeden z prvych na ktoreho zautocia Smile
Návrat nahoru Goto down
MallowIV




Poeet p?íspivku : 15
Registration date : 08. 05. 07

Svejk - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 4 Icon_minitimeMon Jun 11, 2007 9:52 pm

Mozna jsem neudelal tolik co vy, ale podporu jsem tam poslal, vsechny obrane jednotky co jsem mel. Jo ta akce nevysla coz je skoda, snad vyjde ta dalsi. Ted jich mam samozrejme vic jednotek, dnes jsem opet nabidl pomoc cloudovi a poslal jsem mu 500 falaxu, tak si snad trochu svejk vylame zuby. Konecne jsem vytrenoval Haeduani, takze se muzu plne venovat jen a jen armade. Rad se zapojim s vama do te akce, protoze pokud na me nebudou dalsich 14 zadny utoky, budu mit slusnou armadu, je jen otazkou co bych mel stavet (podporu, utok). Pechotou jsem od svejka osm a pul hodiny, jizdou v rozmezi 3-4 hodiny zalezi co poslu. Mozna jsem te nasral tou zpravou, ale to je dobre, protoze jsem se konecne dozvedel ze se neco deje a ze jsem neupadli v zapomneni. Lidi jsou klidnejsi, kdyz neco vi. Verim Lordovi Crashovi. Verim ze sve zavasky splni. P.S. Cejen odesel (pekne ho protah svejk, ale mel ztraty, mel :-), potrebujem nove vedeni aliance.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Svejk - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 4 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Svejk
Návrat nahoru 
Strana 4 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Travian - SST-
Přejdi na: