Travian - SST
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travian - SST

Travian
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Svejk

Goto down 
+9
rc_michal
Honza-BRT
Indulonix
Azaque
Eliminator
Elis_
qwjetag
Crash
ttuanek
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Eliminator




Poeet p?íspivku : 48
Registration date : 08. 05. 07

Svejk - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 3 Icon_minitimeThu May 24, 2007 2:13 pm

este mam jeden poddotaz Smile ako prebiehala diplomacia so svejkom? je to niekde zverejnene ze preco to vlastne robi alebo ako?
Návrat nahoru Goto down
ttuanek




Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 08. 05. 07

Svejk - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 3 Icon_minitimeThu May 24, 2007 2:24 pm

surovin moc nemám.Poslal jsem je cejenovi aby si je švejk neodnesl.Hradby mám na pětce.A jsem schopnej pokud nebude útočit tak ty hradby bych mohl rozvinout ale problém je ten že já jdu večer na noční tak bych potřeboval někomu kdo tu bude večer svěřit účet aby aspon do půlnoci něco postavil.
Návrat nahoru Goto down
ttuanek




Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 08. 05. 07

Svejk - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 3 Icon_minitimeThu May 24, 2007 2:32 pm

sýpku mám na 6300
Návrat nahoru Goto down
Eliminator




Poeet p?íspivku : 48
Registration date : 08. 05. 07

Svejk - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 3 Icon_minitimeThu May 24, 2007 2:38 pm

mozes mne ak sa nenajde niekto vhodnejsi Smile
Návrat nahoru Goto down
Crash
Admin



Poeet p?íspivku : 183
Age : 35
Registration date : 08. 05. 07

Svejk - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 3 Icon_minitimeThu May 24, 2007 2:56 pm

no tak ta sýpka je hodně málo...a ty hradby taky nic moc...něco by to určo chtělo s tím udělat, vždyť to neni zas tak drahý a jestli útočí jen večer a ráno, tak se to musí zvládnout...
Návrat nahoru Goto down
http://ali-sst.get-forum.net
ttuanek




Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 08. 05. 07

Svejk - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 3 Icon_minitimeThu May 24, 2007 2:57 pm

Ok do práce jedu ve čtvrt na deset.Tak tě tam kdyžtak napíšu
Návrat nahoru Goto down
Indulonix




Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 08. 05. 07

Svejk - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 3 Icon_minitimeThu May 24, 2007 3:10 pm

Útočí jezdcetvem nebo nějakýma vojáčkama? Ať vím, jestli mám spíš psolat falanxe nebo druidíky ;-)
Návrat nahoru Goto down
Eliminator




Poeet p?íspivku : 48
Registration date : 08. 05. 07

Svejk - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 3 Icon_minitimeThu May 24, 2007 3:13 pm

Indulonix napsal:
Útočí jezdcetvem nebo nějakýma vojáčkama? Ať vím, jestli mám spíš psolat falanxe nebo druidíky ;-)
par prispevkov hore sa pise ze jazdou utoci, uciti bleskami Smile takze falanx
Návrat nahoru Goto down
Indulonix




Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 08. 05. 07

Svejk - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 3 Icon_minitimeThu May 24, 2007 3:23 pm

jj, už jsem to taky našel ve vedlejším foru. Tož postavíme ještě 11 falanxů a zítra před polednem dorazí ho ttuankovy vesnice 26 falanxů, víc nemám. Možná ještě přibalím pár haudeánů, ale ty si radši schovávám na útok.
Návrat nahoru Goto down
ttuanek




Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 08. 05. 07

Svejk - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 3 Icon_minitimeThu May 24, 2007 3:28 pm

takže zeď bude za chvíli zase o jeden level lepší a pak se hned vrhnu na sýpku a pak zase na zeď takže uvidíme co do večera stihnu,Ale pak může stavet někdo jinej a připravit vesnici na útok
Návrat nahoru Goto down
qwjetag




Poeet p?íspivku : 44
Registration date : 14. 05. 07

Svejk - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 3 Icon_minitimeThu May 24, 2007 3:36 pm

Dobrý den, hlásí se vám proslulá věštírna z Edenu... Qwjetag I. nás poprosil (a hlavně slušně zaplatil) abychom se pokusili odhadnout jak dopadne zítřejší boj...

začněme zlehka skromným výčtem...

OBRANA:
..............................................obrana........ spotřeba obilí/hod
Crash:..........10 preatoriánů............350...................10
..................30 cesarků................3150.................120
CEJEN:.........20 preatoriánů............700...................20
..................40 imperatoris............2000..................20
Azaque:........21 legionářů..............1050..................21
...................7 preatoriánů.............245...................7
Qwjetag:...... 30 legionářů..............1500 .................30
..................40 preatoriánů...........1400..................40
Eliminator:......90 falanxů................4500..................90

celkem:.........288 jednotek............14895...............458/hod

+hradby level 5 (bonus 16%)..........17268

(počítaná obrana je samozřejmě obrana proti jízdě... Započítány byly všechny jednotky o kterých jsem se dozvěděl... ještě Punkolin přislíbil několik falanxů a další prý psali Crashovi, ale naše věštírna i když věští na plný výkon ještí neví kolik jednotek pošlou...)

ÚTOK:
.....................................................útok
svejk:.............150 blesků...................13500

(ani v OBRANĚ ani v ÚTOKU není do věštění započítán vliv vylepšení zbraní a zbrojí a nepočítájí se hrdinové)

BITVA:

pravděpodobné ztráty na straně obránce: 41% celkové síly
pravděpodobné ztráty na straně útočníka: 59,3% celkové síly (89 blesků)

(při výočtu jsme celkovou obranou sílu převedli na legionáře (17268 cavalery defence= 345 legionářů) a průběh souboje jsme se pokusili vyvěštit z výsledků bitevního simulátoru )

útočníkovi zůstane asi 61 blesků, kteří budou schopni odnést 4575 surovin

v případě že by se jednalo o normální, nikoliv loupežný, útok:
by útočník ztratil 100% síly své armády
a obránci 69% síly své armády
pravděpodobnost že se bude jednat o normální útok: 5,42356987568%

zítra bude polojasno místy bouřky a déšť... u svejka tentokrát bez blesků...

To je od nás z věštírny v Edenu prozatím vše děkujeme za pozornost...
Qwjetag v duši

afro
Návrat nahoru Goto down
qwjetag




Poeet p?íspivku : 44
Registration date : 14. 05. 07

Svejk - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 3 Icon_minitimeThu May 24, 2007 4:05 pm

Prosím všechny kdo nejsou nahoře uvedení a kdo budou schopni vyslat posily tak aby dorazily cca ve 12:00 v pátek, aby mi poslali zprávu abych mohl aktualizovat věštbu...

Stejně tak prosím všechny z SST2 kdo se zůčastní protiútoku aby mi poslali zprávu o stavu svých jednotek které chtějí do tohoto útoku zapojit...

Předem vám všem děkuji za ochotu a spolupráci...

v současné době jsem obdržel hlášení o dalších posilách od rc_michala, už vím o těch indulonixových falanxech (ale nejsem si jistej jestli se tam dostanou včas Smile snad bude opět útočit až večer...), mluvil jsem s Punkolinem který mi slíbil že taky nějaké postaví a ráno je tam pošle...

Ještě jednou připomínám.. je třeba aby tam vaše posily dorazily okolo 12:00 případně o trochu později... Kdo jste blízko, rozhodně je neposílejte teď, očekáváme večerní útok a vaše jednotky by pouze padly za vlast, nicméně bez viditelného výsledku...

ze střediska plánování vojenských operací v Edenu vás zdraví

afro
Návrat nahoru Goto down
ttuanek




Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 08. 05. 07

Svejk - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 3 Icon_minitimeThu May 24, 2007 4:28 pm

takže hradby už jsem vylepšil na 6.level aby sis to mohl upravit.A jde ke mě už 9 podpor a tolik ty jich tam napsaných nemáš
Návrat nahoru Goto down
Crash
Admin



Poeet p?íspivku : 183
Age : 35
Registration date : 08. 05. 07

Svejk - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 3 Icon_minitimeThu May 24, 2007 4:36 pm

no to jsou asi co nebyli hlášený našemu velitelství, dobrý by bylo, kdybys posílal informace, co k tobě jde za jednotky Smile
Návrat nahoru Goto down
http://ali-sst.get-forum.net
Elis_

Elis_


Poeet p?íspivku : 40
Age : 37
Localisation : Znojmo
Registration date : 08. 05. 07

Svejk - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 3 Icon_minitimeFri May 25, 2007 6:24 pm

Jak to teda dopadlo? Zaůtočil už? Podejte hlášení ať jsem taky v obraze :-)
Návrat nahoru Goto down
Crash
Admin



Poeet p?íspivku : 183
Age : 35
Registration date : 08. 05. 07

Svejk - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 3 Icon_minitimeFri May 25, 2007 6:43 pm

ne a nejspíš nezaútočí...všechno nasvědčuje tomu, že naše forum dřív četl...útočí na jiný cíle...no ještě počkáme, třeba se chytí
Návrat nahoru Goto down
http://ali-sst.get-forum.net
Honza-BRT
Admin



Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 08. 05. 07

Svejk - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 3 Icon_minitimeFri May 25, 2007 7:11 pm

Kdo to asi byl, co nás s fórem vyčadil ?? Ten nenadálý únik informací mě děsí No
Návrat nahoru Goto down
rc_michal




Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 19. 05. 07

Svejk - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 3 Icon_minitimeFri May 25, 2007 7:51 pm

A jste si jistí, že nám nečte fórum i nadále? Shocked
Návrat nahoru Goto down
Eliminator




Poeet p?íspivku : 48
Registration date : 08. 05. 07

Svejk - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 3 Icon_minitimeFri May 25, 2007 7:54 pm

no teraz sa da forum prezerat len ked si registrovany, to sa pred tym dalo aj bez registracie a crash musi povolit registraciu inak sa sem nedostane, jedina moznost je ze by uz bol zaregistrovany pred tou zmenou
Návrat nahoru Goto down
Elis_

Elis_


Poeet p?íspivku : 40
Age : 37
Localisation : Znojmo
Registration date : 08. 05. 07

Svejk - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 3 Icon_minitimeSat May 26, 2007 4:02 pm

No to doufám ne, pokud by tu byl únik informací, tak by to bylo v háji, ale nevím, jak by na naše forum přišel, přece nehledá na netu vše o naší ali :-/
Návrat nahoru Goto down
Crash
Admin



Poeet p?íspivku : 183
Age : 35
Registration date : 08. 05. 07

Svejk - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 3 Icon_minitimeSat May 26, 2007 5:02 pm

no teď už jsem můžou jen ti, který jsem pustim...takže jestli dojde k dalšímu úniku, tak je to někdo kdo už tu je a to bude pěkně blbý
Návrat nahoru Goto down
http://ali-sst.get-forum.net
mr_oohps

mr_oohps


Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 26. 05. 07

Svejk - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 3 Icon_minitimeSat May 26, 2007 5:28 pm

Ahoj jsem tu prvni den a koukam ze davate dohromady posili.... muzu nabidnout svych 200 flanyx a 20 heduanu....Wink
Návrat nahoru Goto down
Kael




Poeet p?íspivku : 85
Registration date : 10. 05. 07

Svejk - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 3 Icon_minitimeSat May 26, 2007 7:01 pm

myslím že to zatím nebude potřeba Smile
Návrat nahoru Goto down
rc_michal




Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 19. 05. 07

Svejk - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 3 Icon_minitimeSat May 26, 2007 7:22 pm

Jaká je vůbes situace se Švejkem a jeho alaiancí? Jedná s nima někdo, chtěj se nějak dohodnout, nebo to nechtěj nějak diplomaticky vyřešit?
Návrat nahoru Goto down
Punkolin




Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 08. 05. 07

Svejk - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 3 Icon_minitimeThu May 31, 2007 1:38 pm

Na Svejka ste uplne zapomneli. Mozna je to tim ze ohrozuje pouze SST2 ale systematicky nas jejich ali nici. Ttutanek uz padnul a slouzi ted jenom jako farma diky ktere muzou vyrabet dalsi a dalsi jednotky. Takze pokud nemate do ceho pichnout a porad hledate nejakou valku tak bych navrhoval tuto a nehledat zadne jine. Sehnat spojence a poradne je vysvacit.
Návrat nahoru Goto down
http://pukavec.net
Sponsored content





Svejk - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Svejk
Návrat nahoru 
Strana 3 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Travian - SST-
Přejdi na: