Travian - SST
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travian - SST

Travian
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Svejk

Goto down 
+9
rc_michal
Honza-BRT
Indulonix
Azaque
Eliminator
Elis_
qwjetag
Crash
ttuanek
13 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorZpráva
Crash
Admin



Poeet p?íspivku : 183
Age : 35
Registration date : 08. 05. 07

Svejk - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 5 Icon_minitimeMon Jun 11, 2007 10:11 pm

do vedení bych navrhnul tebe, jak sme tak s cejenem mluvili, ale to tě zpomalý ve zbrojení...
Návrat nahoru Goto down
http://ali-sst.get-forum.net
Eliminator




Poeet p?íspivku : 48
Registration date : 08. 05. 07

Svejk - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 5 Icon_minitimeMon Jun 11, 2007 10:52 pm

to mallow: nedali by sa nejako zverejnit utoky svejka na cejena? ja totiz neviem co sa stalo a som strasne zvedavy Smile
Návrat nahoru Goto down
qwjetag




Poeet p?íspivku : 44
Registration date : 14. 05. 07

Svejk - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 5 Icon_minitimeTue Jun 12, 2007 12:03 pm

Souhlasim s Eliminatorem... nám by se snáz plánovalo kdybysme toho víc věděli, ako vy se cítíte klidnější když víc víte... jenže problém je v tom že já se cítím mnohem neklidnější čím víc lidí o téhle akci ví...

No mám sice na jazyku ještě pár pálivejch poznámek, ale nechám si je pro sebe Smile proč čeřit vodu no ne Smile tys to nemyslel špatně já se nechal trochu unést.. tak to smažem...

afro
Návrat nahoru Goto down
MallowIV




Poeet p?íspivku : 15
Registration date : 08. 05. 07

Svejk - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 5 Icon_minitimeTue Jun 12, 2007 12:08 pm

Utok na Cejena:
1. Utok 9.6. 5::21:46
Svejk: Blesky Haeduan hrdina
poslal: 220 172 1
tratil: 69 54 0
korist: 4259 5727 4993 3980

Cejen: legionar speh Imperatoris Caesaris hrdina
mel: 121 13 78 80 1
ztratil: 83 9 54 55 0

2. Utok 10.6. 3:43:35
nikosis z Galiopolis Bleky Druid jezdci
poslal: 42 59
ztratil: 42 59

Cejen: legionar pretoriani imperiani speh Imperatoris Caesaris hrdina
mel: 218 39 55 4 45 40 1
ztratil: 22 3 6 0 5 4 0

3.utok 10.6. 4:37:51
Svejk: Blesky Haeduan
poslal: 174 137
ztratil: 64 53
korist: 3075 3852 2465 4093

Cejen: legionar pretoriani imperiani speh Imperatoris Caesaris hrdina
mel: 196 26 49 4 40 36 1
ztratil: 121 16 30 2 25 22 1


4.utok 10.6 4:44:47
nikosis z Cesanta: Blesky Haeduan
poslal: 235 160
ztratil: 28 19
korist: 5487 6867 4408 7928

Cejen: legionar pretoriani imperiani speh Imperatoris Caesaris hrdina
mel: 76 10 19 2 15 14 0
ztrratil: vse

Pote prestoup k alianci B.R.T. 5, ktera je vsude kolem me a dneska me spehovala. Takze si stahnu zpet svych 500 legionaru od clouda na obranu. Minle kdyz spehovali Deva81, tak ho napadli.
Návrat nahoru Goto down
MallowIV




Poeet p?íspivku : 15
Registration date : 08. 05. 07

Svejk - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 5 Icon_minitimeTue Jun 12, 2007 12:35 pm

Nevim kolik lidi cte tohle foru, ale chtel bych vyzvat vsechny cleny SST2. PRosim vas, to si nemuzete postavit vic ukrytu, aby vas svejk neokradal? Ty sumy jsou nehorazdne. Udelejte s tim neco, utrate to za cokoli, poslete to nekomu z ali na koho se neutoci, postavte ukryty, halvne at to nepadne svejkovi!!!

S tim presunem do SST3 a SST bych to nevidel tak tragicky. Jeden clen od mas ma cervenou a dalsich tak 5 mozna vic clenu bychom mohli vyhazet, protoze jim vubec nestoupa populace ani armada, zadnej pokrok, prestoze na ne nejsou vedeny utoky. Tyden bych to mohl sledovat, abych nekho neobvinil nepravem, myslim si ze bychom se k vam vesli. Zdar Mall
Návrat nahoru Goto down
Crash
Admin



Poeet p?íspivku : 183
Age : 35
Registration date : 08. 05. 07

Svejk - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 5 Icon_minitimeTue Jun 12, 2007 12:41 pm

tak super, o víkendu to kdyžtak provedem, když se nic lepšího nenaskytne...
Návrat nahoru Goto down
http://ali-sst.get-forum.net
qwjetag




Poeet p?íspivku : 44
Registration date : 14. 05. 07

Svejk - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 5 Icon_minitimeTue Jun 12, 2007 5:31 pm

Ono s těma úkrytama je to složitý... římanům se vůbec nevyplatí je stavět... jako když úkryt na 10.úrovni pojme 1000 surovin tak to mě se 40000 surovinama od každé fakt moc nespasí... a mít zas celou vesnici postavenou jen z úkrytů není taky nic moc... já osobně jsem se rozhodl že úkryt zbořím protože je to podle mne úplně zbytečná stavba (jen pro představu stejný(a dokonce ještě větší) množství surovin co mi pojme úkryt, vyprodukuju za hodinu a nemám plus účet, ani žádnou oázu... úkryt je mi prostě k ničemu...)
a posílat to někomu... někdy to jde... ale zase když chce člověk našetřit na něco dražšího tak se to celý komplikuje.. pochybuju že by mi někdo v případě nouze pohlídal 15000dřeva, 25000hlíny, 19000 železa a 8000obilí, když bych potřeboval našetřit na obilný pole lvl 12 a to ani nemluvím o tom kolik přesunů obchodníků by bylo třeba k přenesení takovýho množství surovin...

afro
Návrat nahoru Goto down
Punkolin




Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 08. 05. 07

Svejk - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 5 Icon_minitimeTue Jun 12, 2007 6:38 pm

Pokud jste si vsimli tak Svejk ve velkem nakupuje obili .. celou dobu .. to znamena ze nestiha produkovat obili pro svoji armadu. Jenom takove info.

Musim si sypat popel na hlavu - vcera jsem si vylamal zuby na jedne farme a prisel jsem pri utoku o 20 blesku a 30 Haeduanu ... to bylo pripraveno na svejka :-)

Jsem ted pripraven pokud bude nekdo ochoten me sponzorovat ... vyvynout katapulty a pak uz jenom kontinualne produkovat armadu. Taktez nekteri vyuzivaji me vesnice jako utociste .. jsem ochoten poskytovat klidne pro vetsi pocet lidi ale musel bych se na to pripravit polema. Takze zadam o surovinovou podporu, kterou cele vyuziji pro nasi armadu.
Návrat nahoru Goto down
http://pukavec.net
MallowIV




Poeet p?íspivku : 15
Registration date : 08. 05. 07

Svejk - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 5 Icon_minitimeTue Jun 12, 2007 8:27 pm

Tak je to tady. Hráč lacik z aliance IFAG SA1 (svejkovo) mi nabidl jestli nechci pristoupit na k nim, kdyz jsem takticky napsal ze potrebuju cas na rozmyslenou, byla to spatna odpoved. Jsou na me vedeny tri utoky. Pak jsem se jete dozvedel, ze byli s nama ve valce a jelikoz je to uz v pohode, tak se na nas vsichni muzou vrhnout, chtel asi rict, ze jsem uz neskodni, tak na nas muzou utocit vsichni.
Návrat nahoru Goto down
MallowIV




Poeet p?íspivku : 15
Registration date : 08. 05. 07

Svejk - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 5 Icon_minitimeTue Jun 12, 2007 8:32 pm

Jo k tem ukrytum. Tak u tebe je to jasny, ale my zadny hrace s tak velkou produkci nemame a ta korist se pohybuje radove v 3k-4k od kazde surovin jednou denne, pak uz jsou to castky mensi, z toho plyne ze ten hrac nema tak velkou produkci, aby si mohl dovolit chovat jako ty a aby si mohl dovolit ztratit tolok surovin. Smaozrejme ze kdyz chce nasetrit na neco drazsiho, tak je to problem, ale u hracu s populaci do 500 obyvatel se do vesnice vpohode 4 ukryty vejdou a ani neni clovek skodnej na miste, ja ted sam stavmi treti ukyt a budu stavet i ctvrty, me se to vyplati ostatne jako kazdymu galovi, ted na me budou chodit utoky jeden za druhym takze se bezukrytu neobejdu.
Návrat nahoru Goto down
Crash
Admin



Poeet p?íspivku : 183
Age : 35
Registration date : 08. 05. 07

Svejk - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 5 Icon_minitimeTue Jun 12, 2007 8:34 pm

to sou svině ty IFAG
Návrat nahoru Goto down
http://ali-sst.get-forum.net
MallowIV




Poeet p?íspivku : 15
Registration date : 08. 05. 07

Svejk - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 5 Icon_minitimeTue Jun 12, 2007 9:31 pm

Dalsi problem, od zitrka od pul jedenacte tu nejsem, nejspis do ctvrtka. Tutiz potrebuju nekoho kdo je skoro cely den, aby se mi postaral o vesnici, aby utracel veskere moje penize za armadu a hradby a aby pokud mozni utikal red utokama. teda pokud nebudou utocit s katapultama. Jestli je nekdo ochotny se start dva dny o vesnici pod utokama, at mi napise. DIky mallow
Návrat nahoru Goto down
MallowIV




Poeet p?íspivku : 15
Registration date : 08. 05. 07

Svejk - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 5 Icon_minitimeTue Jun 12, 2007 11:52 pm

Tak mam za sebou prvni tri utoky.
1. utok hráč nikosis z Galiopolis
78 druid jezdcu. zajati,

2. utok Dusi z Hartunkov
61 blesku, 67 druidu, 27 headubu, nejake jednotky zajate, osvobodi vsechny jednotky,
korist zadna

3. Utok nikosis z Cesanta
278 blesku, 187 headunu
korist zadna

Moje ztraty zadne. K ranu k necemu mozna dojde. tak pocitam ze mi toho moc nezbyde. Ted tu par dni nebudu, takze dostane muj ucet poradne zabrat, zaskok jeste nemam. Uvitak bych nekoho z SST, aby videl nasi situaci a mohl ji zhodnotit dle sebe.
Návrat nahoru Goto down
Crash
Admin



Poeet p?íspivku : 183
Age : 35
Registration date : 08. 05. 07

Svejk - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 5 Icon_minitimeWed Jun 13, 2007 8:57 am

no už zaskakuju 3 účty, ale tak když si to otevřu v druhým prohlížeči, tak ti to pohlídat můžu...
Návrat nahoru Goto down
http://ali-sst.get-forum.net
Punkolin




Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 08. 05. 07

Svejk - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 5 Icon_minitimeThu Jun 14, 2007 10:10 am

Navrhuju se dale bavit o tomto utoku v uzavrenem kruhu proverenych lidi. Tj. lidi o kterych na 100procent vime ze jim nedonasi.
Návrat nahoru Goto down
http://pukavec.net
MallowIV




Poeet p?íspivku : 15
Registration date : 08. 05. 07

Svejk - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 5 Icon_minitimeThu Jun 14, 2007 5:40 pm

Tak jsem zpet. Dobra zprava je ze na me nkdo nezautocila neutoci, spatna zprava je ze Cejen utoci na celna SST 2 OnE. Dale Dave81 odesel k alianci B.R.T. 5, ktera je vlastne vsude kolem me, jsem zvedav kdy se na me sesipou, parkrat me uz spehovali. Svejk ma uz 200 headunu a kolem 300 blesku. Zbytek nevim, utoci jen z headunama a bleskama.
Návrat nahoru Goto down
Punkolin




Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 08. 05. 07

Svejk - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 5 Icon_minitimeThu Jun 28, 2007 11:17 pm

Tak doslo i na mne a utoci Svejk .. nestihl jsem vybudovat armadu .. posila 300 blesku a 600 haeduanu. Timto se s vami loucim a preji hodne uspechu, byli jste mi dobrou alianci :-)
Návrat nahoru Goto down
http://pukavec.net
Punkolin




Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 08. 05. 07

Svejk - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 5 Icon_minitimeFri Jun 29, 2007 2:16 am

Tak moji statecni vojaci padli do posledniho muze a vzali s sebou vetsinu jeho armady . .zustalo mu 100 blesku a 200 haeduanu.
Návrat nahoru Goto down
http://pukavec.net
Sponsored content





Svejk - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Svejk
Návrat nahoru 
Strana 5 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Travian - SST-
Přejdi na: