Travian - SST
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travian - SST

Travian
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Svejk

Goto down 
+9
rc_michal
Honza-BRT
Indulonix
Azaque
Eliminator
Elis_
qwjetag
Crash
ttuanek
13 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
ttuanek




Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 08. 05. 07

Svejk Empty
PříspěvekPředmět: Svejk   Svejk Icon_minitimeSat May 12, 2007 12:27 pm

Takže zaútočil jsem na jednu vesničku která není je v mý blízkosti a není v žádný alianci.A včera na mě kvůli tomu útočil hráč Svejk.Má asi 500 obyvatel ale není v žádný alianci tak doufám že mě podpoříte
Návrat nahoru Goto down
Crash
Admin



Poeet p?íspivku : 183
Age : 35
Registration date : 08. 05. 07

Svejk Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk Icon_minitimeSat May 12, 2007 2:42 pm

hm, no chtělo by podat víc informací, například, co měl za armádu ten dotyčnej...abych věděl, co tam případně poslat Smile respetive teda někdo kdo je blíž, nechce se mi tam posílat vojsko aby šlo 18 hodin tam a 18 hodin zpátky, to by bylo bezvýsledný...
Návrat nahoru Goto down
http://ali-sst.get-forum.net
Toschim
Anonymní




Svejk Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk Icon_minitimeSat May 12, 2007 4:15 pm

tak svejk je bizko nasej aliancie sst2.... asi 7 policok oddo mna na juhozapad.... uz aj u mna spehoval....... ja som s nim aj niekedy davnejsie pisal a odpovedal mi ze je samotar........ ak by sme chceli na neho zautocit tak to musi byt dost silna armada...... aspon 4-5 nasich vesnic musi na neho zautocit
Návrat nahoru Goto down
Crash
Admin



Poeet p?íspivku : 183
Age : 35
Registration date : 08. 05. 07

Svejk Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk Icon_minitimeSat May 12, 2007 5:14 pm

nj, škoda že je tak daleko Sad(( já bych tam hned skočil na průzkum, řek bych ještě Dantemu z DDA a nebylo by o čem :DDD
Návrat nahoru Goto down
http://ali-sst.get-forum.net
Toschim
Anonymní




Svejk Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk Icon_minitimeSun May 13, 2007 8:45 am

takze je tu jeden problemik...... svejk uz vstupil do nejakej aliancie ...... vyzera byt velmi silna..... takze by som bol za to skusit sa s nimi dohodnut o spojenectve alebo dohode o neutoceni......
Návrat nahoru Goto down
Karel
Anonymní




Svejk Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk Icon_minitimeSun May 13, 2007 12:18 pm

jo kuknu se na to Smile
Návrat nahoru Goto down
Toschim
Anonymní




Svejk Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk Icon_minitimeSun May 13, 2007 9:09 pm

takze mame tu jeden vacsi problemik........ svejk zacal utocit na ttuanka...... dost velku armadu ma ...... zautocil armadou 73 bleskov
Návrat nahoru Goto down
Toschim
Anonymní




Svejk Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk Icon_minitimeMon May 14, 2007 9:14 am

tak vyjednávání s jejich aliancí nevyšlo, nechtějí dohodu o neútočení...(Sorry Toschime, já dal upravit, místo vložit novej příspěvek, tak jsem ti ho přepsal, ale měl jsi v tom něco v tomhle smyslu Smile))
Návrat nahoru Goto down
Crash
Admin



Poeet p?íspivku : 183
Age : 35
Registration date : 08. 05. 07

Svejk Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk Icon_minitimeMon May 14, 2007 2:11 pm

nohy na ramena a pryč....né to určitě ne, chtělo by to zvolit v SST 2 někoho, kdo by se chopil dozoru nad armádou a sledoval její stavy atd. dobrý by bylo napsat spojencům tý aliance a pokusit se s něma uzavřít spojenectví nebo aspoň NAP, to bych svěřil Toschimovi. Jinak jsem se díval, že od lidí z SST je svejk celkem daleko a útok kterej by tam šel 18 hodin by nebyl moc cílenej, proto to vidím jedině na podporu v surovinách. jinak by chtělo zmapovat naše spojence a obepsat je, kdo by byl ochotnej nám pomoct. Samotný první útoky bych zatím nepodnikal a počkal bych na vhodnou příležitost, až se na to trochu připravíme, Ttuanek si zatím může jednotky k někomu schovat a suroviny taky. Je to hodně práce a bylo by dobré, kdyby se toho někdo schopný chopil, sorry, že se do toho nezapojím, ale za chvíli maturuju a rád bych to udělal.
Návrat nahoru Goto down
http://ali-sst.get-forum.net
Toschim
Anonymní




Svejk Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk Icon_minitimeMon May 14, 2007 2:47 pm

takze ako mi napisal ttuanek tak hovoril so svejkom a svejk mu pocedal ze by nemal utocit...... nieco v tomto zmysle
Návrat nahoru Goto down
Crash
Admin



Poeet p?íspivku : 183
Age : 35
Registration date : 08. 05. 07

Svejk Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk Icon_minitimeMon May 14, 2007 3:41 pm

hm, tak to je dobrá zpráva, tak uvidíme Smile
Návrat nahoru Goto down
http://ali-sst.get-forum.net
Toschim
Anonymní




Svejk Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk Icon_minitimeTue May 15, 2007 12:58 pm

mam pocit ze s nim bude viacej problemov.....
Návrat nahoru Goto down
Toschim
Anonymní




Svejk Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk Icon_minitimeThu May 17, 2007 6:29 pm

inak poslal ku mne svejk spehov....... skoda ze mu jeden prezil...... takze ma info o mojich surovinach....... ale mam 2 ukryty takze vela by si nemal odniest ak by zautocil a vojakov poslem k niekomu ak by utocil
Návrat nahoru Goto down
Toschim
Anonymní




Svejk Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk Icon_minitimeThu May 17, 2007 6:31 pm

ale nastastie nevie ze mam 60 bleskov lebo neboli doma preve v case jeho spehovania
Návrat nahoru Goto down
Toschim
Anonymní




Svejk Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk Icon_minitimeFri May 18, 2007 8:09 am

takze na mna zautocil svejk a fajne ma vyraboval....... tie suroviny som mal pripravene pre osadnikov tak mozem zase setrit
Návrat nahoru Goto down
ttuanek




Poeet p?íspivku : 21
Registration date : 08. 05. 07

Svejk Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk Icon_minitimeWed May 23, 2007 12:21 pm

takže je mi to líto ale já snad budu muset ukončit působení tady na serveru v travianu.Protože útoky od švejka se prostě stupnujou a já nejsem schopnej nic postavit.Všechny suroviny mi totiž ukradne.Pokud se tohle prostě nějak nevyřeší tak asi končím a jdu hrát jenom speeda
Návrat nahoru Goto down
Crash
Admin



Poeet p?íspivku : 183
Age : 35
Registration date : 08. 05. 07

Svejk Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk Icon_minitimeWed May 23, 2007 12:34 pm

to mi řekněte, že celá SST 2 tam poblíž Svejka nedokáže vybudovat vojsko a jít ho zničit...s takovouhle vás tam Svejk všechny pomlátí a bude to v háji...prostě kdo ste blízko a máte armádu, tak by bylo asi dobré na něj naplánovat nějaký útoky, to samý od SST, ale nám to bude trvat dost dlouho, než tam dojdem...
Návrat nahoru Goto down
http://ali-sst.get-forum.net
qwjetag




Poeet p?íspivku : 44
Registration date : 14. 05. 07

Svejk Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk Icon_minitimeWed May 23, 2007 12:38 pm

jak již bylo napsáno bylo by třeba aby se toho ujal někdo kompetentní z SST2, a nebo aby se naši diplomaté pokusili vyjednat spojenectví... když ne přímo se Svejkouvou aliancí tak s někým z jeho spojenců... popřípadě bychom asi museli začít válčit... ještě bysme mohli zkusit poslat ttuanekovi podpory... myslím že když by se u něj sešlo 200-300vojáčků, tak s tím by švejk nepočítal... no nic, to je jen můj názor...

vzhledem k tomu že nemám moc silnou armádu (zatím) byh se přikláněl k obnovení pokusů vyřešit to celé mírovou cestou.. jinak jestli budete ttuanekovi poslilat podpory tak se museim nejak domluvit aby tam přisly ve stejném čase aby je švejk jednotlivě neničil...

afro


Naposledy upravil dne Wed May 23, 2007 3:06 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Crash
Admin



Poeet p?íspivku : 183
Age : 35
Registration date : 08. 05. 07

Svejk Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk Icon_minitimeWed May 23, 2007 12:49 pm

jj přesně, ty podpory jsou super nápad, kdyby každej udělal 20 obrannejch jednotek a poslal mu je tam, tak by švejk asi narazil...a nechal by toho...to by bylo asi nejjednodušší...jen je pak potřeba stanovit nějakej čas a každej si spočítá, jak dlouho mu tam půjdou, aby věděl, kdy je vyslat...no nic, jestli někdo máte čas, tak se toho prosím ujměte, já se musím jít zas učit Sad
farao
Návrat nahoru Goto down
http://ali-sst.get-forum.net
qwjetag




Poeet p?íspivku : 44
Registration date : 14. 05. 07

Svejk Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk Icon_minitimeWed May 23, 2007 3:16 pm

Vyčkejme tedy do té doby než Ttuanek přijde opět mezi nás a vyjádří se zda o naši pomoc stojí... Doufám že s naším plánem bude souhlasit... Nechť si sám určí, kdy mají naše jednotky dorazit do jeho vesnice... Myslím že bychom mohli Svejka zaskočit... Já osobně pošlu 20-40 pretoriánů, kteří jsou mi naprosto oddaní a budou bojovat do vítězného konce nebo hrdinské smrti... Jsme spojenci a když je v nouzi jeden z nás musíme mu pomoci!!! Pokud někdo ohrožuje jednoho z nás, ohrožuje nás všechny!!! Takže kdo jde se mnou?!?
Napište sem počet jednotek které uvolníte na obranu ttuanekovy vesnice, a až on stanoví čas vypočítejte si kdy je bude potřeba vyslat vaše jednotky... (moji preatoriáni tam půjdou 27hodin) Setkáme se před ttuanekovou branou!

afro


Naposledy upravil dne Thu May 24, 2007 11:54 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
CEJEN
Anonymní




Svejk Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk Icon_minitimeWed May 23, 2007 3:54 pm

Ja mu tam poslu 40 konicku a 20 pretorianu. Co takhle Patek ve 12 hodin by tam byl sraz ??
jocolor
Návrat nahoru Goto down
Elis_

Elis_


Poeet p?íspivku : 40
Age : 37
Localisation : Znojmo
Registration date : 08. 05. 07

Svejk Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk Icon_minitimeWed May 23, 2007 4:31 pm

Mohl bych poslat svých věrných 16 blesků, kteří se se mnou vrátili po mém putování přírodou. Stačí říct kdy a v kolik a jsou tam jak na koni Cool
Návrat nahoru Goto down
Crash
Admin



Poeet p?íspivku : 183
Age : 35
Registration date : 08. 05. 07

Svejk Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk Icon_minitimeWed May 23, 2007 4:59 pm

blesky ti pomlátí jak nic...to chce něco obrannýho Smile
Návrat nahoru Goto down
http://ali-sst.get-forum.net
Elis_

Elis_


Poeet p?íspivku : 40
Age : 37
Localisation : Znojmo
Registration date : 08. 05. 07

Svejk Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk Icon_minitimeWed May 23, 2007 7:08 pm

Já zatím stavím jen blesky, jsou rychlí a potřebuji expyt hrdinu a nechce se mi čekat Very Happy tak co poradíš?
Návrat nahoru Goto down
Crash
Admin



Poeet p?íspivku : 183
Age : 35
Registration date : 08. 05. 07

Svejk Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk Icon_minitimeWed May 23, 2007 7:12 pm

no že blesky tam nemá cenu posílat, chce to něco obrannýho na tuhle akci, takže já se svejma pár césarama taky moc asi nepomůžu, ale zkusím na rychlo udělat aspoň 20 pretoriánů, akorát ty tam pudou tejden Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://ali-sst.get-forum.net
Sponsored content





Svejk Empty
PříspěvekPředmět: Re: Svejk   Svejk Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Svejk
Návrat nahoru 
Strana 1 z 5Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Travian - SST-
Přejdi na: