Travian - SST
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travian - SST

Travian
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Alianční armáda v SST

Goto down 
+10
hawkeneye2
Eliminator
Yanimato
qwjetag
darkside
Mrakoplash
K4J1C3K
feco.mav
ondrasic
Crash
14 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Kael




Poeet p?íspivku : 85
Registration date : 10. 05. 07

Alianční armáda v SST - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alianční armáda v SST   Alianční armáda v SST - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jun 24, 2007 11:49 am

jo rád bych všechny poprosil o podporu albertovi hlavní vesnice Smile hodně na ni útočí takže je velká šance že jim zničíme útočnou armádau Smile
Návrat nahoru Goto down
zvonicek




Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 11. 05. 07

Alianční armáda v SST - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alianční armáda v SST   Alianční armáda v SST - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jun 24, 2007 2:12 pm

To Stiffler:

Je to jednoduché, otevřeš si stránku http://travian.org.ua/cz , do formuláře vložíš kopii stránky s hlášením o útoku (otevřeš si v travianu hlášení, dáš CTRL+A a následně CTRL+C). Do pole na travian.org.ua/cz pak dáš vložit (CTRL+V)
Návrat nahoru Goto down
darkside




Poeet p?íspivku : 30
Registration date : 26. 05. 07

Alianční armáda v SST - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alianční armáda v SST   Alianční armáda v SST - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jun 24, 2007 2:20 pm

nemel sem pul milionu surovin ve vsi, to sou moje ztraty prevedeny na suroviny, sklady nemam ani na 100k ... sice me tu nekteri maji za blba, ale myslim ze to neni zas tak strasny :-)
mimochodem sem prave doozivoval hera (nastesti az po tom cisticim utoku) a jak me tady nekdo naznacoval ze sem svoji utocnou army zahodil, tak opravdu muj hero ziskal nejen 10% zkusenosti chybejicich do urovne 9, ale take 70% smerem k desitce. coz cini zhruba 750 dusi .. takze kdyz se nebudem (ted teda nebudete) bat sanci mame .. ale ne kecanim na foru ..
Návrat nahoru Goto down
Crash
Admin



Poeet p?íspivku : 183
Age : 35
Registration date : 08. 05. 07

Alianční armáda v SST - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alianční armáda v SST   Alianční armáda v SST - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jun 24, 2007 2:27 pm

přesně, kdo se bojí nemá tu co dělat, ti z vás co už o něco přišli, tak chápu, že je to třeba přestává bavit atd...já přišel asi o 1300 jednotek a ne zrovna nejlevnějších, takže vím o čem mluvím, nevím jak vy, ale i kdybych měl jít proti nim sám, tak tam pošlu všechno co mám a budu mít, je mi jedno, že mi jednotky zařvou, postaví se nový, ale jim zařvou taky a to mě pak těší...
Návrat nahoru Goto down
http://ali-sst.get-forum.net
NANA




Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 06. 06. 07

Alianční armáda v SST - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alianční armáda v SST   Alianční armáda v SST - Stránka 3 Icon_minitimeSun Jun 24, 2007 10:41 pm

Poslal sem Albertovi asi 350 Falanxu ale to co tam ma mu asi moc nepomuže prosim posilejte obranu jinak budem přichazet o dobré hráče. Sad
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Alianční armáda v SST - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alianční armáda v SST   Alianční armáda v SST - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Alianční armáda v SST
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Travian - SST-
Přejdi na: