Travian - SST
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travian - SST

Travian
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Alianční armáda v SST

Goto down 
+10
hawkeneye2
Eliminator
Yanimato
qwjetag
darkside
Mrakoplash
K4J1C3K
feco.mav
ondrasic
Crash
14 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Crash
Admin



Poeet p?íspivku : 183
Age : 35
Registration date : 08. 05. 07

Alianční armáda v SST Empty
PříspěvekPředmět: Alianční armáda v SST   Alianční armáda v SST Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 1:01 pm

takže
pánové a dámy, rozhodli jsme se založet alianční armádu, protože jak se
zdá, ve velkém množství je síla. Mě se jednotky staví celkem rychle a
jelikož už nemám práci s ambasádou, tak bych si vzal část na sebe.
Ovšem podle mě by bylo lepší udělat armád víc, navrhoval bych proto do
této akce dále Poklopa (je to germán, staví se mu 1 pálkař asi za 3
minuty a už slušnou armádu má) a pak by to chtělo ještě 1 nebo 2 lidi,
kdo by do toho šli též. Co to znamená pro ostatní? budou se opět
vybírat nové daně, jejich výše bude stanovena dnes večer a také večer
se zveřejní i lidé kdo ji budou stavět. Případné dotazy nebo námitky
pište rovnou mě.

Takže tý armády se za sebe asi zříkám, proto zde budu psát lidi, kteří se mi ozvali, kdo by mohli armádu dělat, večer se mezi něma vybere a začnou se hned od ostatních vybírat daně:

Yaztromono
Mrakoplash
Romanes


Naposledy upravil dne Tue Jun 19, 2007 2:26 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
http://ali-sst.get-forum.net
ondrasic

ondrasic


Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 19. 06. 07

Alianční armáda v SST Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alianční armáda v SST   Alianční armáda v SST Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 1:27 pm

hned na uvod bych chtel vsechny pozdravit cheers

a ted muj dotaz, nikde jsem se ale nedocetl (mozna jsem prehlidnul), jestli chystate i obrany army... ponevadz je pekny mit velkou utocnou silu (vim o cem je rec Basketball ), ale kdyz nekdo zautoci jako prvni, tak aby z utocny armady nezbyla jen hrstka scratch
jak tu mate vyreseny tohle?

ps: je tu dobrej vyber smajlu Sleep lol!
Návrat nahoru Goto down
Crash
Admin



Poeet p?íspivku : 183
Age : 35
Registration date : 08. 05. 07

Alianční armáda v SST Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alianční armáda v SST   Alianční armáda v SST Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 2:16 pm

dobrá poznámka...obrannou armádu bych taky vybudoval, ale nejlépe asi u nějakýho gala, ne?..
Návrat nahoru Goto down
http://ali-sst.get-forum.net
ondrasic

ondrasic


Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 19. 06. 07

Alianční armáda v SST Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alianční armáda v SST   Alianční armáda v SST Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 2:30 pm

no prave... kdyz jsem vcera presel k vam, tak se mi naskytl pohled na vase utoky proti leptospiroze... docela zajimavy, ale pro vas dosti nelitostny Suspect pak na nej nekdo zautocil jen loupezi a par jednotek se mu vratilo (opravdu jen par...) a bylo videt, kolik toho ma... a moc utocnejch jednotek tam nemel, tudiz ty maj nekde ulity a jen cekaj na utok...
a ta obrana by se hodila i na pozdejsi dobu... albino
Návrat nahoru Goto down
feco.mav




Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 20. 05. 07

Alianční armáda v SST Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alianční armáda v SST   Alianční armáda v SST Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 2:32 pm

Ja jsem gal, problem je, že druhou vesnici nemam ještě dodělanou, mam tam 9 obilných poli farao ale nevyvynute a sklady jsou také male. Crying or Very sad Takze pokud je na tom nekdo lepe, at se ozve
Návrat nahoru Goto down
ondrasic

ondrasic


Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 19. 06. 07

Alianční armáda v SST Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alianční armáda v SST   Alianční armáda v SST Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 2:33 pm

navic jak se tak koukam se uz posunul do TOP 10 v def ranku... Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
ondrasic

ondrasic


Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 19. 06. 07

Alianční armáda v SST Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alianční armáda v SST   Alianční armáda v SST Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 2:37 pm

jinak aby si nekdo nemyslel, ze chci mit def army... ja se spis specializuju na off cheers
vic napovi off / def statistiky jocolor
Návrat nahoru Goto down
Crash
Admin



Poeet p?íspivku : 183
Age : 35
Registration date : 08. 05. 07

Alianční armáda v SST Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alianční armáda v SST   Alianční armáda v SST Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 2:57 pm

hehe koukám, jsem 2 místa před tebou Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://ali-sst.get-forum.net
ondrasic

ondrasic


Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 19. 06. 07

Alianční armáda v SST Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alianční armáda v SST   Alianční armáda v SST Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 3:01 pm

a dve mista pred tebou leptospiroza...
asi budu muset v noci na lov Laughing
Návrat nahoru Goto down
K4J1C3K




Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 21. 05. 07

Alianční armáda v SST Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alianční armáda v SST   Alianční armáda v SST Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 3:05 pm

Tak jestli chcete tak jsem shopny stavet aji ja obrannou armu (jsem gal)...ted uz jenom zalezi koho a kolik Shocked cheers
Návrat nahoru Goto down
Mrakoplash




Poeet p?íspivku : 14
Registration date : 19. 06. 07

Alianční armáda v SST Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alianční armáda v SST   Alianční armáda v SST Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 3:36 pm

Myslim, ze do army taky neco davam, nemam zrovna nejmensi... s mensim posilenim bych moch uskodit... dejte to nam s ondrasicem:p
myslim, ze my dva se spolecne neztratime:p
Návrat nahoru Goto down
Mrakoplash




Poeet p?íspivku : 14
Registration date : 19. 06. 07

Alianční armáda v SST Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alianční armáda v SST   Alianční armáda v SST Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 3:37 pm

Jinak mam asi 400 pretorii a 120 legii na obranu. kdyby ste chteli napiste si
Návrat nahoru Goto down
Mrakoplash




Poeet p?íspivku : 14
Registration date : 19. 06. 07

Alianční armáda v SST Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alianční armáda v SST   Alianční armáda v SST Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 3:40 pm

Pokud by ste mi dali cast Ali army. mam pro ni vyhrazenou special vesnicku kde budu produkovat vojaky pro alianci aby se mi nepletli s mou army...
Návrat nahoru Goto down
Crash
Admin



Poeet p?íspivku : 183
Age : 35
Registration date : 08. 05. 07

Alianční armáda v SST Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alianční armáda v SST   Alianční armáda v SST Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 3:42 pm

jo to by šlo...večer se domluvíme na výši daní a začnem to výše jmenovaným hrnout...
Návrat nahoru Goto down
http://ali-sst.get-forum.net
darkside




Poeet p?íspivku : 30
Registration date : 26. 05. 07

Alianční armáda v SST Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alianční armáda v SST   Alianční armáda v SST Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 3:43 pm

ty tabulky sou velmi velmi nepresne ... ja sem silne defenzivni a sem diky systematickemu vycviku hera asi 450 v off ...
Návrat nahoru Goto down
Mrakoplash




Poeet p?íspivku : 14
Registration date : 19. 06. 07

Alianční armáda v SST Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alianční armáda v SST   Alianční armáda v SST Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 3:44 pm

a mnel bych to spojit se svoji army(nedela mi to problem) nebo to zacit produkovat v jiny vesnicce zvlast
Návrat nahoru Goto down
qwjetag




Poeet p?íspivku : 44
Registration date : 14. 05. 07

Alianční armáda v SST Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alianční armáda v SST   Alianční armáda v SST Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 4:04 pm

Osobně si myslím že obraná armáda je k ničemu... Jak se říká... nejlepší obrana je přece útok... Z toho co jsem vyrozuměl v počátku tohohle tématu se o obrané armádě mluvilo jako o prostředku jak zabránit tomu aby člověk přišel o silnou útočnou armádu pokud první útok nebude veden jím, ale právě naopak, na něj... Ale fakt je ten že bude-li někdo budovat silnou útočnou armádu, jen těžko bude schopen spolu s ní udržet silnou obranu... A na druhou stranu potenciální útočník bude mít relativně malou šanci že se trafí právě do člena s touto armádou... Pokud by se ale přece jen trefil jsou tu další armády které se na něj sesypou a zničí jeho útočnou armádu (proč? jednoduše proto že jen těžko může držet i silnou obranu... to je totiž možné jen ve vesnicích které mají víc obilných polí... popřípadě oázy (když už jsme u toho oázy nejsou taková výhoda... oáza je často slabým místem vesnice... vezmete-li v potaz že útokem na oázu můžete získat až 10% surovin skladovaných ve vesnici... nebráněná oáza je vyloženou pozvánkou k loupeži...)) Navíc silná obraná armáda brání vždy jen jednoho jedince kdežto silná útočná armáda brání dobře cílenými útoky celou alianci... navíc obranou armádu si může postavit každý za svoje... (pokud je obraná, nemá ztráty dokud někdo nenapadne jejícho majitele... narozdíl od útočné armády která se tak stává mnohonásobně nákladnější záležitostí...)... Další věc na kterou bych rád upozornil je to, že aliance někomu zaplatí armádu (respektive její část...) tudíž by takoví lidé měli odvádět část získané kořisti zpět do aliance... A poslední věc... Kontrolu nad touto armádou by neměl mít pouze její majitel, ale o jejích útocích by měl spolurozhodovat ještě někdo další... alianční rada nebo něco takového... (například 5 nejsilnějších hráčů v alianci +Crash +majitel armády) Tím by se mělo docílit toho že tato armáda bude využívána efektně a nestane se jen nástrojem něčích nevybouořených hormonů... (tím se nechci nikoho dotknout... lidé kteří jsou zatím navrženi jsou v aliacni už delší dobu a s některými z nich jsem již měl možnost spolupracovat, takže si jich vážím...) Tohle jsou další věci kteřé by všichni zájemci měli brát v úvahu a jsou to i důvody proč se na tenhle post nehlásím a ani hlásit nehodlám... Protože na jednu stranu získají tito lidé armádu... na strnu druhou s touto armádou přichází i zodpovědnost vůči všem členům kteří na ni budou přispívat...

afro
Návrat nahoru Goto down
ondrasic

ondrasic


Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 19. 06. 07

Alianční armáda v SST Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alianční armáda v SST   Alianční armáda v SST Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 4:06 pm

ja trochu pretvoruju vesnice na produkci vojaku.. prvni obrana, druha utocna, treti zatim bez zamereni... a ctvrta bude sebrana nacelnikem s tipuji velkou produkci albino
v te prvni mam ted produkci obili -890 a ve druhy jeste +190 a obilny pole se daji jeste pomerne levne rozsirovat...
ale jak uz jsem psal, nevime jak to tu mate zabehle... ale radi se zapojime cheers
Návrat nahoru Goto down
Mrakoplash




Poeet p?íspivku : 14
Registration date : 19. 06. 07

Alianční armáda v SST Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alianční armáda v SST   Alianční armáda v SST Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 4:08 pm

No ja klidne dam jednu vesnicku pro svoji utocnou army
a druhou pro ali utocnou army

ale klidne spojim svou army s aliancni a budu utocit jen na alianci urcene objekty
Návrat nahoru Goto down
Yanimato

Yanimato


Poeet p?íspivku : 19
Age : 32
Localisation : Prágl - Bluedřany
Registration date : 08. 05. 07

Alianční armáda v SST Empty
PříspěvekPředmět: Rozšíření návrhu   Alianční armáda v SST Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 5:20 pm

Ještě jeden návrh, k těm výběrům daní :

Rozdělil bych "poplatníky", nebo tzv ty co budou posílat daně do skupin, každá skupina by patřila k jednomu člověku co vyrábí allianční armádu. Oni by posílali jenom jemu, a byl by v tom pořádek, a po případném úspěšném lovu by se suroviny rozdělili mezi členy skupiny. Mohlo by se to řadit třeba podle jmen. Např. :

A>
B>>\ XXX
C>>/
D>

E>
F>>\ XXX2
G>>/
H>

O rozhodnutí o útoku bych vždy udělal referendum, přes zprávy ingame, přižemž by například majitelé armád počítali za dva hlasy. Hlasy by se pak odeslaly do určitého data zpět a přepočítalo by se to. A taky by k tomu mohla být vždy založena diskuze na fóru.

Suroviny by se mohly poslat podle počtu obyvatel*10, tzv. když mám 450 obyvatel pošlu 4500 od každé suroviny, nebo aby to dohromady dávalo 4500*4= 18000 celkem, pro případy kdyby jste měli něčeho více a něčeho méně.

Stavy alliančních armád by měli být transparentní, tzv. by se každý den (nebo i méně/více) na fórech aktualizovany její stavy.

Co na to říkate? bounce
Návrat nahoru Goto down
http://extremnivacice.blogspot.com
Eliminator




Poeet p?íspivku : 48
Registration date : 08. 05. 07

Alianční armáda v SST Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alianční armáda v SST   Alianční armáda v SST Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 5:27 pm

ta ty si trol, a ja ked mam populaciu 1200 tak 1200*10=12000 a 12 000*4 = tolko ze sa ti na to mozem vysrat a radsej zburam par budov aby som mal nizsiu popku
Návrat nahoru Goto down
qwjetag




Poeet p?íspivku : 44
Registration date : 14. 05. 07

Alianční armáda v SST Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alianční armáda v SST   Alianční armáda v SST Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 5:59 pm

Laughing Dobře ty.. ELi vede Laughing

No jako rozhodně to jsou dobré podněty k zamyšlení... Každopádně si myslím že to rozdělení do skupin je dobrej nápad... jen bych to dělil do skupin podle oblasti.. abych nemusel posílat suroviny někam 10000kilometrů daleko jen proto že jsem od Q a všichni ostaní lidi (o,p,q,r,s,t,u,v,w...) jsou na druhém konci mapy... z mého pohledu nevidím problémani v té výši příspěvku.. pokud se nebude vybírat každý den Wink Ale je fakt že lidi s vysokou populací by se z toho mohli regulérně zbláznit... affraid nejjednodušší by možná bylo nějaké paušalizování (1-200obyvatel = 1000 surovin celkem, 201-350 obyvatel = 3000 surovin celkem, 351-500obyvatel = 5000 surovin celkem, 501-1000 = 10000 surovin celkem, 1001-1500 = 15000surovin celkem atd... není to úplně nejspravedlivější, ale je to asi nejjednodušší...mimochodem ta výše příspěvku u vesnic s populací blízkou nule je dost unreal i když je nízká...) vybírat by se mohlo jednou týdně... Myslím že ty navrhované částky nejsou nijak horentní a všichni se s nimi vyrovnáme... Nicméně když se to dá nahromádku tak už se za to dá lecos postavit... Další věc která mě v souvislosti s tím napadá je nutná existstence dostatečných skladovacích kapacit... A taky to že většina z nás má velkou přeprodukci obilí takže by mohlo docházet k tomu že deset hráčů pošle jen obilí... pravda kdo může říct že k němu jdou obchodníci a nesou 150.000 obilí... ale co s ním bude ten člověk dělat když nebude mít ostatní suroviny? takže regulace maximálního množství suroviny které je možné odvést... (mimochodem mám sýpku na 55.000obilí a mám ji plnou až po střechu... a v druhé vesnici mám 12.000kapacitu a mám ji taky full, takže já pokud mám mluvit za svoje sobecké já, jsem proti tomu aby se zaváděla podobná regulace.. já chci posílat jen obilí!!! uááá... no dobře, ale tak by to prostě fungovat nemohlo...)... Další věc je transparentnost užití vybraných prostředků... prostě každej ten kdo bude vybírat suroviny bude na fóru zveřejňovak kolik mu od koho přišlo... každý ten hráč to potvrdí... potom se toprostě sečte a spočítá se kolik se za to postaví jednotek... no a danný hráč bude muste nějak dokázat že ty jednotky skutečně má...

afro
Návrat nahoru Goto down
ondrasic

ondrasic


Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 19. 06. 07

Alianční armáda v SST Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alianční armáda v SST   Alianční armáda v SST Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 6:24 pm

to jsou mi teda napady affraid to jsem teda prisel do aliance, kde me ozebracej o tezce scratch vyprodukovany suroviny lol! jestli to tak bude!
jinak to rozdeleni do skupin je dobry, ale souhlasim s qwjetagem s tema oblastma...

to qwjetag:
jestli mi chces udelat radost, tak me by se obili dost hodilo do hlavni vesnice albino
Návrat nahoru Goto down
Mrakoplash




Poeet p?íspivku : 14
Registration date : 19. 06. 07

Alianční armáda v SST Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alianční armáda v SST   Alianční armáda v SST Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 6:34 pm

Wink
Návrat nahoru Goto down
qwjetag




Poeet p?íspivku : 44
Registration date : 14. 05. 07

Alianční armáda v SST Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alianční armáda v SST   Alianční armáda v SST Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 6:36 pm

Mimochodem mám momentálně 1000imperiánů a stále ještě čistou produkci obilí +1900 Smile takže zatím se mi sýpky plní rychle... už mám nastvenou stavbu imperiánů na 24hodin dopředu takže bude postupně hůř a hůř Very Happy ale zatím ti klidně rád pošlu obilí...

afro
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Alianční armáda v SST Empty
PříspěvekPředmět: Re: Alianční armáda v SST   Alianční armáda v SST Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Alianční armáda v SST
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Travian - SST-
Přejdi na: