Travian - SST
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travian - SST

Travian
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Válka s aliancí Clash

Goto down 
+24
qwjetag
raul77
plex
ondrasic
Elis_
Yanimato
K4J1C3K
Honza-BRT
feco.mav
pfhawk
neo0
Fikulin
darkside
Indulonix
Poklop
czech2
Johnman
mr_oohps
hawkeneye2
NANA
n3w3r
Crash
Eliminator
Kael
28 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorZpráva
Poklop




Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 06. 06. 07

Válka s aliancí Clash - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka s aliancí Clash   Válka s aliancí Clash - Stránka 5 Icon_minitimeFri Jun 22, 2007 8:33 am

se mi neco povedlo sice to vypada jako bych měl věči straty ale převedeno na surovyny jsem stoho vyšel lip Smile)

http://travilog.org.ua/cz/6482437/67528a8d9d7782b206b4279fde99f127


Jinak je mi jedno jaky plan se tu uzkutečni ale musime všichni spolupracovat jinak nemame šanci zvitězit
Návrat nahoru Goto down
qwjetag




Poeet p?íspivku : 44
Registration date : 14. 05. 07

Válka s aliancí Clash - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka s aliancí Clash   Válka s aliancí Clash - Stránka 5 Icon_minitimeFri Jun 22, 2007 9:43 am

pěkná práce Poklope... to je to co jsem tam někde psal... útočit jim na oázy... budou je muset bránit jinak přijdou o hodně surovin... jen tak dál Smile

ten plán útoku na clash... podle mne to nevyjde... jedině že bychom do těch jejich slabých vesnic začali pražit i katapultama... to by potom mělo nějakej smysl... jestli budem jen útočit tak tam nikdo podpory nepošle... a raději budou posílat vlastní útoky k nám...

no nic já muím běžet tak zatím ahojte všichni...

afro
Návrat nahoru Goto down
darkside




Poeet p?íspivku : 30
Registration date : 26. 05. 07

Válka s aliancí Clash - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka s aliancí Clash   Válka s aliancí Clash - Stránka 5 Icon_minitimeFri Jun 22, 2007 10:18 am

mimochodem muj utok vypada jako cira prohra, ale jak sem koukal so off tabulky tak sem sebou vzal zhruba 700 - 800 dusi (nevim to presne, ale predtim sem byl nekde kolem 400 mista tak sem porovnal svuj soucasnej ucet s tim kdo je ted ctyrstej) ... ja sem presvedcen ze sou nutny prubezny utoky, jinak to co nazbrojime my oni stihnou taky ... tohle je mala ali, co budem delat az narazime na stejne velkou jako jsme my?
Návrat nahoru Goto down
qwjetag




Poeet p?íspivku : 44
Registration date : 14. 05. 07

Válka s aliancí Clash - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka s aliancí Clash   Válka s aliancí Clash - Stránka 5 Icon_minitimeFri Jun 22, 2007 11:05 am

mno... moc se mi to nezdá... ale jedno vim určitě... oni mají výhodu v tom že obranu postaví mnohem rychleji... protože než já postavím jednoho vojáčka u nich ho postaví každý a pošle ho do podpor... v tom je jejich výhoda... ALE jejich armáda v podporách je omezená tím kolik mužů dokážou uživit... takže nemůžou zbrojit do nekonečna... takže i kdyby byli schopni uživit 4000vojáků... tak když budem útočit řadou slabých útoků, nic nezmůžem, oni si to hned rychle doplní... ale když jim dáme dvě nebo tři silné rány tak potom už budou mít význam i ty "slabé útoky"... to je jen můj názor... a jak říkám... možná to vypadá že jen kecám na fóru a nic nedělám... ale do mojí vesnice nevidíte Smile

afro
Návrat nahoru Goto down
darkside




Poeet p?íspivku : 30
Registration date : 26. 05. 07

Válka s aliancí Clash - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka s aliancí Clash   Válka s aliancí Clash - Stránka 5 Icon_minitimeFri Jun 22, 2007 11:09 am

ano opet mas pravdu, ale proboha nas je 3x tolik tudiz je pri soucinosti vsech proste prevalcujem, a to je celej problem ze se aktivne zapojuje malo nasich .. mizim cao
Návrat nahoru Goto down
Stiffler




Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 28. 05. 07

Válka s aliancí Clash - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka s aliancí Clash   Válka s aliancí Clash - Stránka 5 Icon_minitimeFri Jun 22, 2007 11:58 am

Poklop napsal:
se mi neco povedlo sice to vypada jako bych měl věči straty ale převedeno na surovyny jsem stoho vyšel lip Smile)

http://travilog.org.ua/cz/6482437/67528a8d9d7782b206b4279fde99f127


Jinak je mi jedno jaky plan se tu uzkutečni ale musime všichni spolupracovat jinak nemame šanci zvitězit

Nazdarek... mam velku radost z toho co si im narobil Smile) btw. ako ziskam take statistiky ako si ty poslal? mam PLUS ale nevidim to tam, je na to nejaky specialny tool???


BTW. som si schvalne dal pozor na ich utoky aby sa nenazraly... do 00.00 sa vobec nic nedialo, zbrojil som a schoval jednotky... potom som v noci okolo 4. rano pozrel a MEDUZA poslal na mna utok na 6:20 rano Smile) tak som si natocil budik, vsetko som vrazil do vyroby , poposielal prec a fesak prisiel s tymto:

1111 Palkarov a 145 Teuton Jazdec, zabil mi 1 spiona a ukradol 4/4/4/4 hehehe Smile)

tak na nich treba Smile este 3-4 dni budem checkovat aj v noci a bude obranna army Smile
Návrat nahoru Goto down
Nicka




Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 20. 06. 07

Válka s aliancí Clash - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka s aliancí Clash   Válka s aliancí Clash - Stránka 5 Icon_minitimeFri Jun 22, 2007 6:23 pm

jen tak sem se podival do ali CLASH a vsiml sem si, ez by se klidne mohli pomenovat
anti-SST Very Happy
proc s nima vlastne valcime jak to zacalo?
Návrat nahoru Goto down
mr_oohps

mr_oohps


Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 26. 05. 07

Válka s aliancí Clash - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka s aliancí Clash   Válka s aliancí Clash - Stránka 5 Icon_minitimeFri Jun 22, 2007 6:38 pm

No myslim ze k tomuhle neni absolutne co rici.....


http://s2.travian.cz/berichte.php?id=16916927
Návrat nahoru Goto down
qwjetag




Poeet p?íspivku : 44
Registration date : 14. 05. 07

Válka s aliancí Clash - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka s aliancí Clash   Válka s aliancí Clash - Stránka 5 Icon_minitimeFri Jun 22, 2007 9:42 pm

Hm to asi fakt ne... to je hustý... jen ho tak potkat v jeho vesnici když by s tímhle bránil... to bych ho poslal ke všem čertům...
Návrat nahoru Goto down
zvonicek




Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 11. 05. 07

Válka s aliancí Clash - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka s aliancí Clash   Válka s aliancí Clash - Stránka 5 Icon_minitimeSat Jun 23, 2007 1:40 pm

lol Podívejte se, co mají CLASH v popisu aliance :

Je smutné, že pro tak velkou alianci jako je SST, se stane konečnou válka s tak malinkou aliancí jako jsme my.

A co je smutnější, že aliance SST nedokáže ochránit své členy. A dokonce při častém napadání jejich člena neváhá a vyhodí ho z aliance. FUJ!!!

Všechny nově příchozí idealisty do aliance SST lituju!

Hráči z SST, kterých se SST zbavila:

Fikulin

- sám mi řekl, že nepřejde k nám, protože tam má kamarády a je to pro něj taková rodina :-) SMUTNÝ!!!
Návrat nahoru Goto down
Johnman

Johnman


Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 28. 05. 07

Válka s aliancí Clash - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka s aliancí Clash   Válka s aliancí Clash - Stránka 5 Icon_minitimeSat Jun 23, 2007 4:06 pm

Návrat nahoru Goto down
Kael




Poeet p?íspivku : 85
Registration date : 10. 05. 07

Válka s aliancí Clash - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka s aliancí Clash   Válka s aliancí Clash - Stránka 5 Icon_minitimeSat Jun 23, 2007 4:15 pm

hej, stěmi útoky by se mělo první něco udělat, pořád chcete stavět alianční armádu, ale s takovou vám nebude mět kdo posílat daně, když budou bez všeho, já už jsem začal s výstavbou velké obrany plné phalanxů, stavím ze dvou kasáren ale nemám už obilí, pokud chcete můžete mě podpořit, první komu se dostaví podpory bude sthifler Smile protože jsem mu to slíbil
Návrat nahoru Goto down
zvonicek




Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 11. 05. 07

Válka s aliancí Clash - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka s aliancí Clash   Válka s aliancí Clash - Stránka 5 Icon_minitimeSat Jun 23, 2007 5:03 pm

Kael napsal:
hej, stěmi útoky by se mělo první něco udělat, pořád chcete stavět alianční armádu, ale s takovou vám nebude mět kdo posílat daně, když budou bez všeho, já už jsem začal s výstavbou velké obrany plné phalanxů, stavím ze dvou kasáren ale nemám už obilí, pokud chcete můžete mě podpořit, první komu se dostaví podpory bude sthifler Smile protože jsem mu to slíbil

Ahoj, poslal jsem ti malou podporu, protože se bojů neúčastním, ale rád bych pomohl. Mám jen 9 obchodníků, takže jsem ti poslal maximum, co můžu. Přeju hodně štěstí
Návrat nahoru Goto down
Zell




Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 14. 05. 07

Válka s aliancí Clash - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka s aliancí Clash   Válka s aliancí Clash - Stránka 5 Icon_minitimeSat Jun 23, 2007 6:21 pm

Jsem sice jeden z malich, proto nejsem tak vyzbrojen, ale vidim jen same utoky na nas a my misto toho, aby sme na ne take utocili, tak nicime bezbrane vesnicky kolem sebe!!!
Návrat nahoru Goto down
Kael




Poeet p?íspivku : 85
Registration date : 10. 05. 07

Válka s aliancí Clash - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka s aliancí Clash   Válka s aliancí Clash - Stránka 5 Icon_minitimeSat Jun 23, 2007 6:54 pm

jo přesně, oni měli obrannou armádu a mi útočnou, zaútočili jsme a o vše přišli, teď mi nemáme ani obrannou armádu ani útočnou a oni obě, proto si chci postavit nějakou obranu, přeci jenom bránit se je lehčí než útočit a myslím že mi nejsme teď na pozici aby jsme mohli útočit
Návrat nahoru Goto down
Kael




Poeet p?íspivku : 85
Registration date : 10. 05. 07

Válka s aliancí Clash - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka s aliancí Clash   Válka s aliancí Clash - Stránka 5 Icon_minitimeSat Jun 23, 2007 6:56 pm

zvonicek napsal:
Kael napsal:
hej, stěmi útoky by se mělo první něco udělat, pořád chcete stavět alianční armádu, ale s takovou vám nebude mět kdo posílat daně, když budou bez všeho, já už jsem začal s výstavbou velké obrany plné phalanxů, stavím ze dvou kasáren ale nemám už obilí, pokud chcete můžete mě podpořit, první komu se dostaví podpory bude sthifler Smile protože jsem mu to slíbil

Ahoj, poslal jsem ti malou podporu, protože se bojů neúčastním, ale rád bych pomohl. Mám jen 9 obchodníků, takže jsem ti poslal maximum, co můžu. Přeju hodně štěstí
jj díky moc Smile z takové hrstky surovin se mi postaví 20 phalanxů, kdyby všichni poslali takovou hrstku kterou ani nepostřehnou že jim ubyla tak postavím z toho 1200 phalanxů a to už je celkem slušny,,,, hlavně bych chtěl poprosit, jestli někomu nepřebývá spoustu obilí tak jestli by mi nemohli trocha poslat, nestíhám těch 1000 vojáků živit Smile
Návrat nahoru Goto down
zvonicek




Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 11. 05. 07

Válka s aliancí Clash - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka s aliancí Clash   Válka s aliancí Clash - Stránka 5 Icon_minitimeSat Jun 23, 2007 9:10 pm

Kael napsal:
zvonicek napsal:
Kael napsal:
hej, stěmi útoky by se mělo první něco udělat, pořád chcete stavět alianční armádu, ale s takovou vám nebude mět kdo posílat daně, když budou bez všeho, já už jsem začal s výstavbou velké obrany plné phalanxů, stavím ze dvou kasáren ale nemám už obilí, pokud chcete můžete mě podpořit, první komu se dostaví podpory bude sthifler Smile protože jsem mu to slíbil

Ahoj, poslal jsem ti malou podporu, protože se bojů neúčastním, ale rád bych pomohl. Mám jen 9 obchodníků, takže jsem ti poslal maximum, co můžu. Přeju hodně štěstí
jj díky moc Smile z takové hrstky surovin se mi postaví 20 phalanxů, kdyby všichni poslali takovou hrstku kterou ani nepostřehnou že jim ubyla tak postavím z toho 1200 phalanxů a to už je celkem slušny,,,, hlavně bych chtěl poprosit, jestli někomu nepřebývá spoustu obilí tak jestli by mi nemohli trocha poslat, nestíhám těch 1000 vojáků živit Smile

Posílám 5000 obilí. Doufám, že dáš CLASHI co proto ;-)
Návrat nahoru Goto down
Kael




Poeet p?íspivku : 85
Registration date : 10. 05. 07

Válka s aliancí Clash - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka s aliancí Clash   Válka s aliancí Clash - Stránka 5 Icon_minitimeSat Jun 23, 2007 10:08 pm

jo díky moc Smile za tolik obilí postavím 200 phalanxů Smile už se stovka staví Smile
Návrat nahoru Goto down
NANA




Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 06. 06. 07

Válka s aliancí Clash - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka s aliancí Clash   Válka s aliancí Clash - Stránka 5 Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 5:45 am

Útočník ondrasic z I. DruidLand
[Falanx] [Šermíř] [Slídič] [Theutates Blesk] [Druid jezdec] [Haeduan] [Dřevěné beranidlo] [Válečný katapult] [Náčelník] [Osadník] [Hrdina]
Jednotky 0 249 0 34 0 0 0 0 0 0 1
Ztráty 0 204 0 28 0 0 0 0 0 0 1
Zajatci 0 44 0 6 0 0 0 0 0 0 0
Kořist 0 0 0 0

Obránce Spinebreak z Khorns cave
[Falanx] [Šermíř] [Slídič] [Theutates Blesk] [Druid jezdec] [Haeduan] [Dřevěné beranidlo] [Válečný katapult] [Náčelník] [Osadník] [Hrdina]
Jednotky 1033 0 0 0 286 7 0 0 0 0 1
Ztráty 7 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0

Obránce Podpora
[Pálkař] [Oštěpař] [Sekerník] [Zvěd] [Rytíř] [Teuton jezdec] [Germánské beranidlo] [Katapult] [Kmenový vůdce] [Osadník] [Hrdina]
Jednotky 0 3442 0 0 1206 0 0 0 0 0 1
Ztráty 0 23 0 0 8 0 0 0 0 0 0

Obránce Podpora
[Legionář] [Pretorián] [Imperián] [Equites Legáti] [Equites Imperatoris] [Equites Caesaris] [Římanské beranidlo] [Ohnivý katapult] [Senátor] [Osadník] [Hrdina]
Jednotky 1149 783 0 0 276 136 0 0 0 0 6
Ztráty 8 5 0 0 2 1 0 0 0 0 0
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Válka s aliancí Clash - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka s aliancí Clash   Válka s aliancí Clash - Stránka 5 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Válka s aliancí Clash
Návrat nahoru 
Strana 5 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Travian - SST-
Přejdi na: