Travian - SST
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travian - SST

Travian
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Válka s aliancí Clash

Goto down 
+24
qwjetag
raul77
plex
ondrasic
Elis_
Yanimato
K4J1C3K
Honza-BRT
feco.mav
pfhawk
neo0
Fikulin
darkside
Indulonix
Poklop
czech2
Johnman
mr_oohps
hawkeneye2
NANA
n3w3r
Crash
Eliminator
Kael
28 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Kael




Poeet p?íspivku : 85
Registration date : 10. 05. 07

Válka s aliancí Clash Empty
PříspěvekPředmět: Válka s aliancí Clash   Válka s aliancí Clash Icon_minitimeFri Jun 08, 2007 6:44 pm

nevím proč ani nevím z jakého důvodu, ale tahle malinká aliance nám pokud jsem dobře informovaný vyhlásila válku SmileSmile proto bych byl rád aby lidi z vedení ( myslím tím lidi co mají větší počet obyvate) napsali svůj názor na to a taky co by se snimi mělo dít, já jim ještě napíšu Smile
Návrat nahoru Goto down
Eliminator




Poeet p?íspivku : 48
Registration date : 08. 05. 07

Válka s aliancí Clash Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka s aliancí Clash   Válka s aliancí Clash Icon_minitimeFri Jun 08, 2007 6:54 pm

no su dost blizko pri mne, najblizsi hrac je asi 7 policok odomna, takze ak by ta vojna prepukla tak asi budem potrebovat podporu Smile
Návrat nahoru Goto down
Kael




Poeet p?íspivku : 85
Registration date : 10. 05. 07

Válka s aliancí Clash Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka s aliancí Clash   Válka s aliancí Clash Icon_minitimeFri Jun 08, 2007 7:00 pm

mno uvidíme jestli začnou s útoky a pokud by někdo chtěl tak je můžem aj zrovna zničit, jsou hodně slabý podle mě Smile nebo aspoň mají málo členů
Návrat nahoru Goto down
Crash
Admin



Poeet p?íspivku : 183
Age : 35
Registration date : 08. 05. 07

Válka s aliancí Clash Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka s aliancí Clash   Válka s aliancí Clash Icon_minitimeFri Jun 08, 2007 9:30 pm

hmhm, no něco mi to jméno říká, jestli jsme na ně náhodou s čejenem nepodnikli útok Smile ... teda na jednoho člena, kterej prej prudil...no budiš, já myslím, že tak silný nebudou...
Návrat nahoru Goto down
http://ali-sst.get-forum.net
n3w3r




Poeet p?íspivku : 24
Age : 32
Registration date : 08. 05. 07

Válka s aliancí Clash Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka s aliancí Clash   Válka s aliancí Clash Icon_minitimeSat Jun 09, 2007 12:21 am

vy si snima poradite hosi ja vam verim Smile
Návrat nahoru Goto down
NANA




Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 06. 06. 07

Válka s aliancí Clash Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka s aliancí Clash   Válka s aliancí Clash Icon_minitimeSat Jun 09, 2007 1:11 am

Ja mužu poslat nějakou obranu o utok sem přišel jak sem utočil na Vojta 121. What a Face
Návrat nahoru Goto down
hawkeneye2




Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 19. 05. 07

Válka s aliancí Clash Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka s aliancí Clash   Válka s aliancí Clash Icon_minitimeSat Jun 09, 2007 3:17 pm

no na me uz utocej...konkretne vlasi...ale mam pocit ze to je spis takovy otukavani pac to hlavni asi teprv prijde... confused
Návrat nahoru Goto down
hawkeneye2




Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 19. 05. 07

Válka s aliancí Clash Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka s aliancí Clash   Válka s aliancí Clash Icon_minitimeSat Jun 09, 2007 3:19 pm

otazka je jestli na ne nevlitnout hned..
Návrat nahoru Goto down
Kael




Poeet p?íspivku : 85
Registration date : 10. 05. 07

Válka s aliancí Clash Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka s aliancí Clash   Válka s aliancí Clash Icon_minitimeSat Jun 09, 2007 4:43 pm

jo tak já jsem už jednoho hráče odstavil Smile jejich Smile ale padlo mě pár desítek šermířů tak až se zotavím tak půjdu na dalšího Smile a myslím že až přijde více hráčů o své vojáky tak to vzdají Smile
Návrat nahoru Goto down
hawkeneye2




Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 19. 05. 07

Válka s aliancí Clash Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka s aliancí Clash   Válka s aliancí Clash Icon_minitimeSat Jun 09, 2007 5:10 pm

ja toho ted moc nemama ale tak si rikam ze v uvodu u aliance je napsano ze ty ctyry aliance sou si rovny a ty kecy okolo...ted nam nekdo vyhlasil valku a my se tady rozhodujem jestli s tim neco budem delat... affraid je nas jak psu tak se domluvime na konkretni datum vsichni cleni daj dohromady co maj a proste je zadupem do zeme a zadny srani... santa pac jinak nevim k cemu ty ali vlastne sou..aby sme utocili po jednom???asi tezko...prosim o odpoved... Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Eliminator




Poeet p?íspivku : 48
Registration date : 08. 05. 07

Válka s aliancí Clash Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka s aliancí Clash   Válka s aliancí Clash Icon_minitimeSat Jun 09, 2007 6:27 pm

to je uplna pravda, ja mam cca 300 sermiarov 100 bleskov a katapulty a kedze teraz sme podporili v obrane TRADE tak si myslim ze bude lepsie pre nas ist rovno do utoku ako cakat na ich utok
Návrat nahoru Goto down
Crash
Admin



Poeet p?íspivku : 183
Age : 35
Registration date : 08. 05. 07

Válka s aliancí Clash Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka s aliancí Clash   Válka s aliancí Clash Icon_minitimeSat Jun 09, 2007 7:11 pm

jasně...útok, chtěli to, maj to mít, výroba mi jede zas na 100%, takže na noc pošlu asi jeden útok na ně a do rána se mi postaví další vojáci, takže vzhůru do boje
Návrat nahoru Goto down
http://ali-sst.get-forum.net
hawkeneye2




Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 19. 05. 07

Válka s aliancí Clash Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka s aliancí Clash   Válka s aliancí Clash Icon_minitimeSat Jun 09, 2007 7:20 pm

for glory....to the death cheers
Návrat nahoru Goto down
hawkeneye2




Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 19. 05. 07

Válka s aliancí Clash Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka s aliancí Clash   Válka s aliancí Clash Icon_minitimeSat Jun 09, 2007 7:22 pm

bude to znit asi blbe ale nechal sem celou svoji jizdu v pastech u bandasaera...kdyby se vam tam chtelo zajit na nakup tak bych se nezlobyl Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Crash
Admin



Poeet p?íspivku : 183
Age : 35
Registration date : 08. 05. 07

Válka s aliancí Clash Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka s aliancí Clash   Válka s aliancí Clash Icon_minitimeSat Jun 09, 2007 7:29 pm

heh, no já teď vyslal útok jinam, tak nepomůžu, ale skočte mu tam někdo Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://ali-sst.get-forum.net
mr_oohps

mr_oohps


Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 26. 05. 07

Válka s aliancí Clash Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka s aliancí Clash   Válka s aliancí Clash Icon_minitimeSat Jun 09, 2007 9:58 pm

No kamo tak v tom ti teda mepomuzu:D prave jdu taky jeden utok a vsechno jsem poslal pryc tgze nevim kdy se mi vrati.... ale az se vrati tak je poslu...Wink
Návrat nahoru Goto down
Johnman

Johnman


Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 28. 05. 07

Válka s aliancí Clash Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka s aliancí Clash   Válka s aliancí Clash Icon_minitimeSat Jun 09, 2007 10:31 pm

chcem pridať jeden vtip k tejto ally:

POZOR HRÁČI:

ÚTOČIŤ SA BUDE NA ALLY CLASH, TAK PROSIM NEÚTOČTE NA HRÁČA CRASH
AKO SA STALO PRI JORK - YORK lol! Laughing lol!
Návrat nahoru Goto down
czech2




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 26. 05. 07

Válka s aliancí Clash Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka s aliancí Clash   Válka s aliancí Clash Icon_minitimeSat Jun 09, 2007 10:41 pm

Takže jenom na kontrolu mužu na ně utočit jak chci stou minulou valkou sem moc nepomoch ani sem nemoch byli strašně daleko ale tihle to jeuž jená Laughing nemužu se dočkat tak mi pisněte nebo to napište sem at vim a hned utočim myslím si že to budou nějaký lamičky a prosím pište koho ste už zničili at tam neposílám zbytečně mojí armydu a kdo by chtěl podporu tak at napíše mam 140 leginařu na hovno ty tam neposílam jsou pomalí no a zbytek bude utočit tak my dejte vědět předem díky!!
Návrat nahoru Goto down
hawkeneye2




Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 19. 05. 07

Válka s aliancí Clash Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka s aliancí Clash   Válka s aliancí Clash Icon_minitimeSun Jun 10, 2007 9:04 am

u bandaseara se ted objevilo 120 blesku...
Návrat nahoru Goto down
Crash
Admin



Poeet p?íspivku : 183
Age : 35
Registration date : 08. 05. 07

Válka s aliancí Clash Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka s aliancí Clash   Válka s aliancí Clash Icon_minitimeSun Jun 10, 2007 9:43 am

jj, útočte jak chcete a jinak na vesnici poznáte, jestli už tam někdo byl a jak dopad...na Bandasaera jede teď mojích 289 césarů s hrdinou...
Návrat nahoru Goto down
http://ali-sst.get-forum.net
Kael




Poeet p?íspivku : 85
Registration date : 10. 05. 07

Válka s aliancí Clash Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka s aliancí Clash   Válka s aliancí Clash Icon_minitimeSun Jun 10, 2007 10:27 am

jo tak oni na nás taky nezaútočili, proto se neorganizuje větší utok, protže znich nemáme obavy a máme důležitější věci na práci, ale když to tu někdo domluvíte tak to nebude problém udělat hromadný útok ať se snimi nemusíme už srát Smile
Návrat nahoru Goto down
hawkeneye2




Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 19. 05. 07

Válka s aliancí Clash Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka s aliancí Clash   Válka s aliancí Clash Icon_minitimeSun Jun 10, 2007 9:01 pm

ted se pokousim vybudovat army za kerou bych se nemusel stydet...no nic moc koneckoncu moc obyvatel nemam ale utok na vlasiho by nebyl od veci...predstavoval bych si to pod heslem VYMAZAT Z MAPY pirat
Návrat nahoru Goto down
Crash
Admin



Poeet p?íspivku : 183
Age : 35
Registration date : 08. 05. 07

Válka s aliancí Clash Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka s aliancí Clash   Válka s aliancí Clash Icon_minitimeSun Jun 10, 2007 9:51 pm

hehe, no podle mě budou účinný jedině katapulty, že ty moje útoky, co jsem dělal se moc nechytaly...
Návrat nahoru Goto down
http://ali-sst.get-forum.net
mr_oohps

mr_oohps


Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 26. 05. 07

Válka s aliancí Clash Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka s aliancí Clash   Válka s aliancí Clash Icon_minitimeMon Jun 11, 2007 8:09 am

Nedoporucuju utok na vesnici Hluboka... ma tam asi 1400 osteparu a 650 rytiru moji vojaci si zabojivali a vraci se asi z 450 vojaku 15 vojaku:( Very Happy Very Happy Very Happy grrr to me sere ted zas jak kkt musim stavet Sad Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
Kael




Poeet p?íspivku : 85
Registration date : 10. 05. 07

Válka s aliancí Clash Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka s aliancí Clash   Válka s aliancí Clash Icon_minitimeMon Jun 11, 2007 9:13 am

první špehy první špehy Very Happy:D útočit na slepo se nevyplácí
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Válka s aliancí Clash Empty
PříspěvekPředmět: Re: Válka s aliancí Clash   Válka s aliancí Clash Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Válka s aliancí Clash
Návrat nahoru 
Strana 1 z 5Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Travian - SST-
Přejdi na: