Travian - SST
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travian - SST

Travian
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Organizace

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
baad




Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 26. 05. 07

Organizace Empty
PříspěvekPředmět: Organizace   Organizace Icon_minitimeFri Jun 22, 2007 7:49 pm

Zdary lidi

Chtěl by jsem vás upozornit na změny,které nastanou.

(1) Po dlouhé době nastane změna fora:jak všichni víte,je dost nepřehledný a máme tam dokonce špeha.

(2) Po vzoru ali,které jsou víš v tabulce zavedeme systém skupin na mapě a jejich organizaci.Na mapě se vymezí oblasti,každá oblast bude mít jednoho správce a vlastní záložku na foru.Na foru pak každý bude vědět do jaké patří skupiny a bude tak moct rychle vyhledat informace pro danou oblast a nebude se muset pročítal věcma z druhé strany mapy.Věci mimo oblast se budou řešit jako doted klasicky na foru.Slibujem si od toho přehlednost a lepší orientaci na foru a na mapě.

Prosba:Tohle zavedení skupin nebude jednoduchá záležitost a proto posim každýho,kdo má nějaký fígl na mapu o kterým ještě nevim,at nám prozradí a pomuž.Jde i o vás.
Pokud máte jakýkoli otázky a názory,prosim sdělujte je přímo mě.

S pozdravem Bad
Návrat nahoru Goto down
albert




Poeet p?íspivku : 28
Registration date : 08. 05. 07

Organizace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace   Organizace Icon_minitimeFri Jun 22, 2007 9:42 pm

Pěkný den,
sice se nezváme osobě, ale vzhledem k tomu že ti důvěřuje Lord tak ti taktéž věřím pro to nejsem proti.
těším se na naši další spolupráci
Diplomat Personalista Albert
Návrat nahoru Goto down
baad




Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 26. 05. 07

Organizace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace   Organizace Icon_minitimeFri Jun 22, 2007 9:51 pm

Tak víš co...já jsem dost aktivní...s crashem se bavim denně a pár věcí organizuji..je nás 60 v ali tak se nemužem všichni znát...
Návrat nahoru Goto down
Yanimato

Yanimato


Poeet p?íspivku : 19
Age : 32
Localisation : Prágl - Bluedřany
Registration date : 08. 05. 07

Organizace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace   Organizace Icon_minitimeFri Jun 22, 2007 11:19 pm

Ahoj baade, moc ti fandím, sice mě teď nenapadá jak bych mohl pomoct, ale snad se někdy naskytne příležitost (: Hodně zdaru! cheers
Návrat nahoru Goto down
http://extremnivacice.blogspot.com
Sponsored content





Organizace Empty
PříspěvekPředmět: Re: Organizace   Organizace Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Organizace
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Travian - SST-
Přejdi na: