Travian - SST
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travian - SST

Travian
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 utok dnes ve 20:00!!!

Goto down 
+3
Kael
Elis_
darkside
7 posters
AutorZpráva
darkside




Poeet p?íspivku : 30
Registration date : 26. 05. 07

utok dnes ve 20:00!!! Empty
PříspěvekPředmět: utok dnes ve 20:00!!!   utok dnes ve 20:00!!! Icon_minitimeThu Jun 21, 2007 12:29 pm

jelikoz se fakt furt nic nedeje a ted se nasel aspon jeden co se nechce krcit domluvili sme se na akci ... kdo muzete poslete co nejvic utoku (vetsinu klamnych) tak aby dorazili na clash pokud mozno presne ve 20:00 jen tak jim rozdelime obranu ..

kdyz se opet nikdo neprida zaplacu nad zaplacenymi danemi i prispevkem na ali army a po pohrbu padlych vojaku si jdu hledat ali kde budou ochotni riskovat ve vetsim poctu nez tady .. je nas 57, v prvnim utoku bylo 12 hracu .. ti ted nemaji s cim valcit, ale kde je do haje zalezlych tech dalsich 45 lidi? vim ze je to normalni a proto z duse nesnasim kolektivni sporty ..cao
Návrat nahoru Goto down
Elis_

Elis_


Poeet p?íspivku : 40
Age : 37
Localisation : Znojmo
Registration date : 08. 05. 07

utok dnes ve 20:00!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: utok dnes ve 20:00!!!   utok dnes ve 20:00!!! Icon_minitimeThu Jun 21, 2007 12:40 pm

Chtěl bych jen říct, že ne každý má teď dost volna na to aby se účastnil útoku, sám jsem nemohl, protože jsem nebyl doma, mohl jsem poslat jednotky na osmou, ale na desátou už ne, nabýzel jsem zástupce Crashovi, aby poslal jednotky za mě, ale asi neměl čas, takže to není jen tím, že by se nám nechtělo, ale i tím, že prostě nejsme k zastižení.
Návrat nahoru Goto down
Kael




Poeet p?íspivku : 85
Registration date : 10. 05. 07

utok dnes ve 20:00!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: utok dnes ve 20:00!!!   utok dnes ve 20:00!!! Icon_minitimeThu Jun 21, 2007 2:38 pm

jo pomohl bych, ale jak už jsi psal má armáda je tak trocha mrtvá Smile
Návrat nahoru Goto down
Stiffler




Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 28. 05. 07

utok dnes ve 20:00!!! Empty
PříspěvekPředmět: :o(   utok dnes ve 20:00!!! Icon_minitimeThu Jun 21, 2007 3:02 pm

Kael napsal:
jo pomohl bych, ale jak už jsi psal má armáda je tak trocha mrtvá Smile

ja som za... ale rano som prisiel o celu army... a vsetko co mam je par vojakov a zachraneny hrdina... kurva aj s Clash a celou nasou ALI... dobre si to napisal v uvode... zo 57 ludi utocilo 12 a ty su teraz v hajzli...

a to sa mi uz zacal vyhrazat nejaky SALIDOS s 306 pop so SST5 dalsia moja byvala farma... kde sme...kurna...
Návrat nahoru Goto down
qwjetag




Poeet p?íspivku : 44
Registration date : 14. 05. 07

utok dnes ve 20:00!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: utok dnes ve 20:00!!!   utok dnes ve 20:00!!! Icon_minitimeThu Jun 21, 2007 4:19 pm

no já fakt nevim... zatím nejlepší plaán co jsem tady slyšel je začít farmařit na jejich slabých členech... prostě pokud na vás pude útok pošlete svoji armádu na nějakého jejich slabšího člena... tím o ni nepřijdete a při troše štěstí maličko kompenzujete ztrátu surovin... Přijde mi jako čiré šílenství posílat 500vojáků do útoku proti obraně složené z více armád (jestli tam má třeba 3000 obránců, tak každej náš útok bude kompletně zdecimovanej a přitom jim umře cca 250jednotek... to by nás tam muselo naběhnout opravdu všech 60 a všichni bysme tam nechali celou svojí armádu než bysme se skrz tu jejich probili...) když budu mít dost surovin tak při současné rychlosti budu mít v neděli nebo pondělí 2000imperiánů... a jsem ochotenj je tam všechny poslat...

Přijde mi že se tu na ničem nemůžem domluvit... takže můj návrh je asi takovej... Každej má přece nějakou armádu... máme v alianci 24 hráčů s populací 400-700 každej z nich si vybere jeden cíl z Clash s populací do 400obyvatel (takových hráčů je tam asi 5 => takže na každého jejich člena budou utočit 4 naši) silnější hráči od nás, vyšlou klamné útoky na jejich prvních 5 a kdo má obětuje jeden katapult tak aby to vypadalo že jde hodně katapultů a ten útok co jde před nima je sklutečnej... to by je mohlo přesvědčit... u těch lidí potom budou soustředit obranou armádu... a my zaútočíme na jejich hráče s rozmezím populace 400-1300... přitom každý ze silnějších hráčů vyšle klamný útok úplně na všechny jejich hráče 800+ na vesnice kam budou směřovat opravdové útoky nepošleme katapulty... MOžná nezničíme jejich amrády, ale u slabších nahrabeme suroviny a pokud si sami budou držet nějakou obranu přijdou o ni a nebudou ji moct dát do podpor... klamné útoky posílejte nejen na hlavní vesnice...

Další věc...
Meduza ma 2 oázy +25%dřeva(-149/-94) +25%hlíny(-156/-96)
leptospiroza 2 oázy +25%obilí+25%hlíny (-154/-100) +25%železa (-158/-100)
iljaa9 1 oáza +50%obilí (-149/-107)
Gutman 1oáza +25%dřeva+25%obilí (-149/-104)

Ať nějakej germán pošle během těch útoku aspoň 50pálkařů na každou tu oázu která produkuje obilí... (když se jí nezbaví, přijde o suroviny a nebo ji bude muset bránit... když se jí zbaví neudrží tolik vojáků...) při útoku na oázu si útočník může odnést až 10% všech surovin co jsou ve vesnici které oáza patří...

možná jsem na nějkterý oázy zapoměl jen jsem to zběžně prolítnul...

Je ale úplně zbytečný posílat jim tam kamikadze útoky a vylepšovat jim def statistisky... oni vás prostě ubijou množstvím... jestlki chcete útočit, útočte teda na jejich slabší členy... ale proboha nenechte si zmasakrovat armádu bez jakýhokoliv výsledku...

Navíc doporučuju aby se do toho útoku zapojilo i SST4 případně další spojenejcké alince které jsou blízko Clash

afro


Naposledy upravil dne Thu Jun 21, 2007 6:30 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
darkside




Poeet p?íspivku : 30
Registration date : 26. 05. 07

utok dnes ve 20:00!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: utok dnes ve 20:00!!!   utok dnes ve 20:00!!! Icon_minitimeThu Jun 21, 2007 5:12 pm

sorry ale co jinyho delame, ja kdyz jdu tak vzdy poslu aspon dva klamny utoky (viz dnes rano presne v sedm) .. ted sem poslal tri klamny a jeden realnej .. cely to ma za ucel rozdelit jejich obranu prave proto ze na rozdil od nas nekecaj na foru a reagujou .. to ze budes mit pristi tejden hafo vojska je fajn, ale oni necekaji a taky zbroji a navic dost ucelne utoci .. kdybys dneska poslal co mas nekam na mensi zem pomoh bys .. elaborat je ok, mas pravdu, ale rano pocitam bude dalsi ves v troskach .. cus musim makat
Návrat nahoru Goto down
qwjetag




Poeet p?íspivku : 44
Registration date : 14. 05. 07

utok dnes ve 20:00!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: utok dnes ve 20:00!!!   utok dnes ve 20:00!!! Icon_minitimeThu Jun 21, 2007 6:29 pm

hm to co pises je fajn, ale jakej má smysl zmatkovat a nechat si znicit veskerou aliancni armádu? 12 lidí útočilo v prvním sledu a jsou teď víceméně bez armády (i když oni už jistě nějakou postavili).. ty tu teď napíšeš ať kdo může pošle jednotky někam... výsledek? dalších 12 lidí bude bez armády... a jim se pořád nic nestane.. jako pochop že pokud někdo brání a má početní vyhodu tak mu naše "relativně silný útoky" nic neudělaji... vždyť se podívej jaký armády šly na leptospirozu v první vlně... (900šermířu... 500imperiánů +500koní... 500+100koní atd...) a kolik mu zůstalo jednotek 2100oštěpařů... 700jízdy... myslíš si že předtím měl dvakrat větší obranou armádu a že jste mu těma útokama půlku zničili? ani náhodou... zničili jste maximálně 1/3 toho co měl na začátku... a měli jste ztráty 10x větší než on... proč? protože on měl 3000oštěpařů a ty měli obrovkej početní bonus+ má slušnou zeď(val nebo palisádu) takže když já teď někam pošlu svých 1300imperiánů vůbec nic se tím nezmění... je mi líto že to říkám... ale v současnoti je lepší obětovat jednu nebo dvě další vesnice a zbytek lidí zbrojit... a další útok nějak pořádně naplánovat.. ne jen bezhlavě "kod může pošlete někam pár jednotek..." jestli to nějak pomůže pošlu klamný útoky.. na každou jejich vesnici a oázu jednoho vojáčka... ale neobětuju zcela bezůčelně celou armádu... jednat ve spěchu a panice z toho že nám zničí zase nějakou vesnici je úplně zbytečný...

(jo a k těm klamným útokům... jako když pošlete na deset vesnic útoky tak jim z toho možná pude hlava kolem, ale pokud jen za jedním tím útokem půjdou katapulty tak je asi jasný kterej ten útok je opravdovej a který jsou jen klamný... to je jen námět k přemýšlení..)

afro
Návrat nahoru Goto down
darkside




Poeet p?íspivku : 30
Registration date : 26. 05. 07

utok dnes ve 20:00!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: utok dnes ve 20:00!!!   utok dnes ve 20:00!!! Icon_minitimeThu Jun 21, 2007 9:16 pm

kdyz budem utocit na deset cilu a v kazdym klamnym pude katapult/beranidlo tezko poznaj kerej je ten pravej .. uz sem to psal prve ... no ode mne mas pokoj, ja ted prave na tu jejich obranu narazil .. cao
Návrat nahoru Goto down
NANA




Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 06. 06. 07

utok dnes ve 20:00!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: utok dnes ve 20:00!!!   utok dnes ve 20:00!!! Icon_minitimeThu Jun 21, 2007 9:49 pm

Čaute všichni já bych teš utočil, ale napiš aspoň den dva do předu, někteři chodi do práce aja dělam od 6:00 do 18:00 What a Face
Návrat nahoru Goto down
neo0




Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 13. 06. 07

utok dnes ve 20:00!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: utok dnes ve 20:00!!!   utok dnes ve 20:00!!! Icon_minitimeMon Jun 25, 2007 2:23 am

ještě bych možná trochu poradil pokud jde na někoho útok ať zkusí požádat okolní hráče jelikož i když jde velká arma proti tak když dost lidí pošle obranu tak ta obrana dostává ještě bonusy od zdí které máte postavený uděláte poměrně velký ztráty a arma se sčítá když se bráníte narozdíl od útoků kde to chodí po jednotlivých vlnách
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





utok dnes ve 20:00!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: utok dnes ve 20:00!!!   utok dnes ve 20:00!!! Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
utok dnes ve 20:00!!!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Travian - SST-
Přejdi na: