Travian - SST
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travian - SST

Travian
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Zástupce velitele aliance

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Crash
Admin



Poeet p?íspivku : 183
Age : 35
Registration date : 08. 05. 07

Zástupce velitele aliance Empty
PříspěvekPředmět: Zástupce velitele aliance   Zástupce velitele aliance Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 9:42 pm

Zdravím všechny, mám čím dál míň času a veškerý čas co jsem doma prosedím u travianu, prostě nezvládám. Proto bych chtěl navrhnout místo mého zástupce, jenže je tu otázka koho na něj. Proto vyzývám všechny hodně aktivní členy, kterým se dá důvěřovat, aby se na toto místo přihlásili a udělá se konkurz. Já jsem zatím mluvil s nováčkem u nás Ondrasicem, ale určitě ne nováčkem v travianu. vím že je u nás krátce, ale byl velitelem v alianci The S. tak ví o čem je řeč, proto by se podle mě na tuto funkci hodil. Jestli si myslíte někdo něco jinýho, prosím, máte možnost se vyjádřit...
Návrat nahoru Goto down
http://ali-sst.get-forum.net
ondrasic

ondrasic


Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 19. 06. 07

Zástupce velitele aliance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zástupce velitele aliance   Zástupce velitele aliance Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 9:48 pm

jen jsi ale jeste zapomnel napsat, ze nechci nekomu prebrat vytouzenou funkci... precijenom by mel mit zastupce podporu cele aliance...
Návrat nahoru Goto down
Crash
Admin



Poeet p?íspivku : 183
Age : 35
Registration date : 08. 05. 07

Zástupce velitele aliance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zástupce velitele aliance   Zástupce velitele aliance Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 10:15 pm

jj, pardon, jsem po dnešku trošku ztrhanej Smile
Návrat nahoru Goto down
http://ali-sst.get-forum.net
Eliminator




Poeet p?íspivku : 48
Registration date : 08. 05. 07

Zástupce velitele aliance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zástupce velitele aliance   Zástupce velitele aliance Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 11:15 pm

ja nesom proti nicomu, len sa chcem spytat co sa stalo s alianciou The S? odisiel odtial? lebo pozeram v utokoch ze utocia...
Návrat nahoru Goto down
ondrasic

ondrasic


Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 19. 06. 07

Zástupce velitele aliance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zástupce velitele aliance   Zástupce velitele aliance Icon_minitimeWed Jun 20, 2007 12:25 am

no odesli jsme proto, ze nas to tam prestalo bavit... nehrala nas ani tretina, zbytek se schovaval v alianci jen proto, ze by se jinak staly farmami... neutocili, nerostla jim popka atd... akutniho hlasovani na foru se vzdy zucastnilo tak maximalne 5 lidi a nekteri se k tomu vyjadrovali treba s tydenim zpozdenim Suspect a to jsme vsem rozesilali SZ at se vyjadri... no z 35 lidi fakt dobry, ne? affraid
uz nas (ja, mrak, gaius, hawat...) to proste prestalo bavit a chteli jsme zase zacit hrat. no a tak nas tu nektery mate (jiny meli konexe na jine ally) pirat

a ty co se snazej o odpor, tak ty sejmem sami bounce je to jen hrstka a cim dal tim mensi jocolor
Návrat nahoru Goto down
Elis_

Elis_


Poeet p?íspivku : 40
Age : 37
Localisation : Znojmo
Registration date : 08. 05. 07

Zástupce velitele aliance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zástupce velitele aliance   Zástupce velitele aliance Icon_minitimeWed Jun 20, 2007 12:27 pm

Já jsem pro ondrasica, páč už jednou velel takže neleze do neznámé vody. Je pravda, že tu není dlouho a jsou lidi co by se na to taky hodili a jsou tu dýl, ale přeci jen, on už ví co a jak Wink
Návrat nahoru Goto down
NANA




Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 06. 06. 07

Zástupce velitele aliance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zástupce velitele aliance   Zástupce velitele aliance Icon_minitimeWed Jun 20, 2007 10:58 pm

Ja sem pro ale musí koupit pul litra jako zapisne Laughing



Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Zástupce velitele aliance Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zástupce velitele aliance   Zástupce velitele aliance Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Zástupce velitele aliance
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Travian - SST-
Přejdi na: