Travian - SST
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travian - SST

Travian
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 utok na

Goto down 
+5
Hathor
Kael
Crash
Ikaros
fekalnik1
9 posters
AutorZpráva
fekalnik1




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 12. 06. 07

utok na Empty
PříspěvekPředmět: utok na   utok na Icon_minitimeThu Jun 14, 2007 11:41 pm

zdravim jsem z ali SST 5 PAKO a utoci na nas hrac zabi_ z aliance 4 FUN. potrebujeme pomoct jinak nas vihubi utoci na skoro vsechny. prosim o podporu nebo o utok na nej. Fekalnik1.
Návrat nahoru Goto down
Ikaros




Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 12. 06. 07

utok na Empty
PříspěvekPředmět: Re: utok na   utok na Icon_minitimeSat Jun 16, 2007 12:42 pm

Trochu bych to upravil - problém je v tom, že hráči s největší armádou jsou mimo a fekálník je tam sám
Návrat nahoru Goto down
Crash
Admin



Poeet p?íspivku : 183
Age : 35
Registration date : 08. 05. 07

utok na Empty
PříspěvekPředmět: Re: utok na   utok na Icon_minitimeSat Jun 16, 2007 12:48 pm

hm, to si vás jak podá celou alianci jeden hráč sám jo?...hm...radši mlčim...]
jednička má teď svých starostí dost, až se vyřeší, můžem se o tom bavit...ale je divný, že celá vaše aliance nedokáže postavit trošku obranu proti jednomu hráči...
Návrat nahoru Goto down
http://ali-sst.get-forum.net
Ikaros




Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 12. 06. 07

utok na Empty
PříspěvekPředmět: Re: utok na   utok na Icon_minitimeSat Jun 16, 2007 12:52 pm

Tam je trochu problém - ten hráč není podporován 4FUN, ale hráči od Profíků...Teda nevím nevím kde by se nahrabali na takobou obranu a k tomu ještě bez problémů útočili. Zajímavé je že to, že začali ve stejný den jako profíci, plus minus i ve stejnou dobu.
Návrat nahoru Goto down
Crash
Admin



Poeet p?íspivku : 183
Age : 35
Registration date : 08. 05. 07

utok na Empty
PříspěvekPředmět: Re: utok na   utok na Icon_minitimeSat Jun 16, 2007 1:18 pm

nj, tak to už je horší, ale s profíkama bych se nerad zatahoval do konfliktu
Návrat nahoru Goto down
http://ali-sst.get-forum.net
Kael




Poeet p?íspivku : 85
Registration date : 10. 05. 07

utok na Empty
PříspěvekPředmět: Re: utok na   utok na Icon_minitimeSat Jun 16, 2007 1:47 pm

to já teda taky né, profíky bych nechal na pokoji
Návrat nahoru Goto down
Hathor




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 12. 06. 07

utok na Empty
PříspěvekPředmět: Re: utok na   utok na Icon_minitimeSat Jun 16, 2007 1:54 pm

No ale jde o to, že třeba SST má s profíkama spojenectví a pokud najednou začnou útočit na sesterskou alianci, pak to spojenectví vlastně trochu pokulhává ne?? Takže je asi na diplomatovi z SST aby trochu něco pořešil, jinak je to spojenectví jen na oko Mad
Návrat nahoru Goto down
Kael




Poeet p?íspivku : 85
Registration date : 10. 05. 07

utok na Empty
PříspěvekPředmět: Re: utok na   utok na Icon_minitimeSat Jun 16, 2007 8:00 pm

vše je už vyřešené, profíci se ozvali že prý naše sesterská aliance je nějak pobídla, zaútočila na ně nebo co a chtěli tím zrušit spojenectví a já jim napsal že naše větve jsou samostatné aliance a tak pokud si začali že jim to můžou oplatit a mi se do toho nebudem plíst
Návrat nahoru Goto down
Eliminator




Poeet p?íspivku : 48
Registration date : 08. 05. 07

utok na Empty
PříspěvekPředmět: Re: utok na   utok na Icon_minitimeSat Jun 16, 2007 9:47 pm

ak ste utok vyprovokovali vy, tak tu laskavo neziadajte o pomoc, mate si najprv dobre premysliet na koho budete utocit, a navrhujem vedeniu SST pouvazovat na dohre za porusenie spojenectva! toto su vazne veci. Ak vam ide iba skryt sa pod znacku SST tak si to vyhodte z hlavy!
Návrat nahoru Goto down
SpectreTwo




Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 13. 06. 07

utok na Empty
PříspěvekPředmět: Re: utok na   utok na Icon_minitimeSun Jun 17, 2007 12:08 pm

Ahoj, jsem nacelnik aliance SST 5 a torchu me mrzi jak se to tady rozjelo... S profikama jsme kdysi meli problemy, ale uz pred par mesicama se vse vyresilo, profici sli svoji cestou. Nedavno se vsak nekolikanasobne zvetsili spojenim s retezcem HOT. Jejich dohoda o neutoceni byla zrusena a zacali z nicehonic napadat hrace jmenem Sackova polivka - to je hrac lezici primo u profiiku a nikdy tento hrac neutocil, pouze se branil (klidne se podivejte do statistik). Ne ze by ji tedy jen zabijeli vojaky a kradli suroviny, ale chovaji se jako v otevrene valce, kazdy utok prokladaji posilanim desitek a desitek katapultu... Me samotnemu tam uz zemrelo pres 1500 falanxu a sam to proste nezvladam... Profikum jsem psal a jsou to s prominutim idioti, kteri si sve ego potrebuji vyspravit v teto hre tim, ze na nekolikanasobne slabsi alainci a na jedńoho hrace posilaji katapulty a rikaji si jak nejsou velci drsnaci. Bohuzel je to tak a my s tim nic neudelame. DObre, chapeme ze se jich taky bojite, ja se taky bojim, ale jakmile jednou uvidim katapult tak posilam vse do posledniho muze na obranu, kdyz nepomuzete tak aspon prosim nejaky diplomat uzijte vliv SST a napiste jim, mnohokrat dekuji. SpectreTwo SST 5
Návrat nahoru Goto down
Crash
Admin



Poeet p?íspivku : 183
Age : 35
Registration date : 08. 05. 07

utok na Empty
PříspěvekPředmět: Re: utok na   utok na Icon_minitimeSun Jun 17, 2007 12:15 pm

já jsem pro to řešit, i když teď jsme ve válce s Clash, takže na to nejsou prostředky, proto bych ještě jednou zkusil diplomatickou cestu. jinak co se týká útočení na slabší aliance a hráče, takový je prostě travian, ale kdo chce přežít, tak to dělat musí. Získává tím suroviny pro svůj další rychlejší rozvoj...framaření k travianu patří, ale pokud se stane farmou někdo z nás je to potřeba řešit...
Návrat nahoru Goto down
http://ali-sst.get-forum.net
Ikaros




Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 12. 06. 07

utok na Empty
PříspěvekPředmět: Re: utok na   utok na Icon_minitimeSun Jun 17, 2007 12:32 pm

Farmaření patří k travianu, ale teda proč likvidují i surovinové pole? To si teda moc nenafarmaří. A utočení na alianci která je 10x slabší (přibližně to tak je) je ubohost. Na 3s hraju a jsem v síti aliancí SG. Jsme 32. a tohle tam je paux pas. Když útok tak na někoho kdo je aspoň v první stovce. Na slabé aliance se útočí jen když provokují. To beru, ale je nikdo neprovokoval. A jestli říkají, že jsme je provokovali, tak lžou. Už z principu je to blbost - proč by jsme napadali tak silnou alianci a ještě k tomu řetězec...Je to arogantní banda, která má nízké ego a jediná cesta jak si ho zvýšit je Travian. Kolem jsou i jiné silném aliance a nechají nás na pokoji a to jen proto, že jsou trochu na úrovni.
Návrat nahoru Goto down
Crash
Admin



Poeet p?íspivku : 183
Age : 35
Registration date : 08. 05. 07

utok na Empty
PříspěvekPředmět: Re: utok na   utok na Icon_minitimeSun Jun 17, 2007 12:49 pm

jj, to je pravda no, pokud ničí katapultama i pole atd. tak to už je na nic. Asi si chtěj dělat kolem sebe prostor, ale kdo ví, je to něco podobného jako s IFAG, to jsou stejný ignoranti, taky útočí na nejslabší, to samý Clash, taky jdou na ty nejslabší členy, proč na ty v první desítce v žebříčku aliance nic nepošlou?...Je to tak všude...tohle se dá zkusit řešit jedině mírovou cestou, ale pokud útočí jen pár lidí a navíc od nich na vrcholu aliance, tak pochybuju, že s tím vedení něco udělá, většinou jsou rádi, že je mají v alianci a do cesty jim nepolezou.
Návrat nahoru Goto down
http://ali-sst.get-forum.net
SpectreTwo




Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 13. 06. 07

utok na Empty
PříspěvekPředmět: Re: utok na   utok na Icon_minitimeSun Jun 17, 2007 12:51 pm

Tak tak... vtip je v tom ze u Sackove polivky neukradnou skoro nic... jen nici budovy, ona hned vsechno investuje na obnonovani a na stavbu falanxu.. likviduji budovy typu sypka a tak dale, takze o farmareni nemuze byt rec, cinili by sami proti sobe.. a me napsali ze ji napadli, protoze kdyz ji napadl jeden jejich clen tak ona mela armadu a zabila mu utocniky, takze co navrhujete? Zkuste tedy prosim nekdo z SST diplomaticky napsat treba jen jeden dopis... ode mne to neberou, dekuji
Návrat nahoru Goto down
Hoz

Hoz


Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 08. 05. 07

utok na Empty
PříspěvekPředmět: Re: utok na   utok na Icon_minitimeMon Jun 18, 2007 2:27 pm

Dobrý Den mám takový problém na moji malou novou vesničku útočí jeden.Jmenuje se Rastr z ali !NR!-!! prosím vás pomozte mi No
Návrat nahoru Goto down
Crash
Admin



Poeet p?íspivku : 183
Age : 35
Registration date : 08. 05. 07

utok na Empty
PříspěvekPředmět: Re: utok na   utok na Icon_minitimeMon Jun 18, 2007 2:38 pm

jestli mě zbydou po válce nějaký jednotky, tak tam na něj skáknu...
Návrat nahoru Goto down
http://ali-sst.get-forum.net
neo0




Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 13. 06. 07

utok na Empty
PříspěvekPředmět: Re: utok na   utok na Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 3:02 pm

no ohledně ničení budov tak sípka je velmi dobrý cíl jelikož v travianu bez obilí si žádný vojáčky nepostavíš a za další k tobě nikdo pak nepošle podporu jelikož nejsi schopen ji uživit a ani s dodávkama od obchodníků jelikož si zásoby udělat nemůžeš nemáš na to kapacity že přijde o obilí to se nic neděje jelikož obilího většinou je hodně
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





utok na Empty
PříspěvekPředmět: Re: utok na   utok na Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
utok na
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Travian - SST-
Přejdi na: