Travian - SST
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travian - SST

Travian
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Kdo kam zaútočí (Clash)

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Crash
Admin



Poeet p?íspivku : 183
Age : 35
Registration date : 08. 05. 07

Kdo kam zaútočí (Clash) Empty
PříspěvekPředmět: Kdo kam zaútočí (Clash)   Kdo kam zaútočí (Clash) Icon_minitimeWed Jun 13, 2007 9:16 am

pureinferno - Jowy
Eliminator - Legitos
XQgint - MaropCZ
Albert - 1ljaa9
Návrat nahoru Goto down
http://ali-sst.get-forum.net
Indulonix




Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 08. 05. 07

Kdo kam zaútočí (Clash) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo kam zaútočí (Clash)   Kdo kam zaútočí (Clash) Icon_minitimeWed Jun 13, 2007 2:15 pm

Koukám, že to tam je samej Gal...

Já bych zaútočil na Gutmena, ale musí někdo zaútočit se mnou, sám bych tam toho moc neudělal.
Návrat nahoru Goto down
darkside




Poeet p?íspivku : 30
Registration date : 26. 05. 07

Kdo kam zaútočí (Clash) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo kam zaútočí (Clash)   Kdo kam zaútočí (Clash) Icon_minitimeWed Jun 13, 2007 4:09 pm

ja muzu poslat utok na medu2a, ale sam na nej stacit nebudu .. chtelo by to nekoho druhyho jeden by sel na mensi vsi (nejsou az tak maly) a druhej na velkou .. neco poslu i od alexandrixe (je dlouhodobe pryc), ale jako zastupce pokud vim nemuzu ovladat katapulty a sam je jeste nemam ..
Návrat nahoru Goto down
Ikaros




Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 12. 06. 07

Kdo kam zaútočí (Clash) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo kam zaútočí (Clash)   Kdo kam zaútočí (Clash) Icon_minitimeThu Jun 14, 2007 4:59 pm

Je to trochu se zpožděním....včera v 21:53:58 hod jsem se stavil u vlasi a zbylo mu tam po mě přesně 1059 oštěpařů a 321 rytířů. Dostal sem pěkne na budku, protože jsem o tomhle fóru nevěděl Smile)) Aspoň jsem mu sejmul Skoro 250 těch jejich oštěpařů
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Kdo kam zaútočí (Clash) Empty
PříspěvekPředmět: Re: Kdo kam zaútočí (Clash)   Kdo kam zaútočí (Clash) Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Kdo kam zaútočí (Clash)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Travian - SST-
Přejdi na: