Travian - SST
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travian - SST

Travian
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Dan za pravo byt v SST

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Stiffler




Poeet p?íspivku : 18
Registration date : 28. 05. 07

Dan za pravo byt v SST Empty
PříspěvekPředmět: Dan za pravo byt v SST   Dan za pravo byt v SST Icon_minitimeTue Jun 12, 2007 10:56 am

Zdar,

mam taku otazocku... pozeram ze uz dlho mi nikto nepisal ze mam posielat nejake prispevky, a neviem to tu nikde dohladat ze komu, kolko atd., tak teraz neviem ci sme na tom tak dobre ze nic netreba alebo co cheers

dajte mi teda plz vediet Smile)

btw. planujeme nejaku aliancnu armadu, alebo mi nieco uniklo Smile) ? afro
Návrat nahoru Goto down
Crash
Admin



Poeet p?íspivku : 183
Age : 35
Registration date : 08. 05. 07

Dan za pravo byt v SST Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dan za pravo byt v SST   Dan za pravo byt v SST Icon_minitimeTue Jun 12, 2007 12:12 pm

alianční armádu neplánujem, ale myslím, že to není špatný nápad, ale udělal bych aspoň 2 nebo 3 silnější v každým sektoru a u hráčů, kteří jsou hodně aktivní, aby byli tak říkajíc mobilní Very Happy sunny
Návrat nahoru Goto down
http://ali-sst.get-forum.net
SpectreTwo




Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 13. 06. 07

Dan za pravo byt v SST Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dan za pravo byt v SST   Dan za pravo byt v SST Icon_minitimeThu Jun 14, 2007 11:36 pm

Zdravicko, tak ten napad se silnyma vesnickama v sekrotu se zatim u nas testuje... uvidime jak to dopadne a pak poreferujeme:) Kazda cast nasi aliance bude rozesilat poplatky sve hlavni pevnosti a tam bude jednotna obranna armada na pomoc vzdy pripravena na cestu:) Snad to vyjde;)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Dan za pravo byt v SST Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dan za pravo byt v SST   Dan za pravo byt v SST Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Dan za pravo byt v SST
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Travian - SST-
Přejdi na: