Travian - SST
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travian - SST

Travian
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Utok na CLASH

Goto down 
+8
darkside
NANA
Indulonix
Eliminator
Kael
hawkeneye2
Crash
mr_oohps
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
NANA




Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 06. 06. 07

Utok na CLASH - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Utok na CLASH   Utok na CLASH - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jun 14, 2007 12:02 pm

Kura neš se domluvíme tak nás pomalu dostanou všechny, jak se nedomluvíme na určitej čas a na koho tak nemá smisl utočit. What a Face Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
NANA




Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 06. 06. 07

Utok na CLASH - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Utok na CLASH   Utok na CLASH - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jun 14, 2007 12:06 pm

Ať napiše ten co bude utočit a čím a pak se domluví čas a dem na to, nebo je snama amen. What a Face
Návrat nahoru Goto down
Kael




Poeet p?íspivku : 85
Registration date : 10. 05. 07

Utok na CLASH - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Utok na CLASH   Utok na CLASH - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jun 14, 2007 2:59 pm

hele co takhle poslat pár phalanxů podpory tomu fikulinovy nebo jak se jmenuje, útočí na něj pravidelně s katapulty, když tam pošlete hrstku vojáků tak o ty katapulty přijdou a to je velká ztráta, a po prvním útoku si podporu zase stáhnite protože tam pošlou hned vojáky na pročištění apotom je tam zase pošlete
Návrat nahoru Goto down
darkside




Poeet p?íspivku : 30
Registration date : 26. 05. 07

Utok na CLASH - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Utok na CLASH   Utok na CLASH - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jun 14, 2007 3:08 pm

to spis nekdo kdo je pobliz poslete neco hawkeneye ten se drzi, ale me tam falaxove pudou 4,5 hod .. to uz bude pozde
Návrat nahoru Goto down
Kael




Poeet p?íspivku : 85
Registration date : 10. 05. 07

Utok na CLASH - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Utok na CLASH   Utok na CLASH - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jun 14, 2007 3:10 pm

no já poslal mých 60 phalanxů k fikulikovy, třeba tam nějaký ty katapulty sejmnou a pak je hned stahnu,
Návrat nahoru Goto down
darkside




Poeet p?íspivku : 30
Registration date : 26. 05. 07

Utok na CLASH - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Utok na CLASH   Utok na CLASH - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jun 14, 2007 3:26 pm

rek bych ze to uz je pase ... nevim jestli uz to dotycnej nevzdal, nabizel sem mu hospodarskou pomoc a uz nekomunikuje ...
Návrat nahoru Goto down
Kael




Poeet p?íspivku : 85
Registration date : 10. 05. 07

Utok na CLASH - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Utok na CLASH   Utok na CLASH - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jun 14, 2007 8:24 pm

podávám hlášení z akce co jsem tu popisoval, zničeno bylo 11 nepřátelských katapultů, ztráty 5 phalanxů, takhle se dělají ztráty, né tím že se budem snažit je převálcovat počtem
Návrat nahoru Goto down
Crash
Admin



Poeet p?íspivku : 183
Age : 35
Registration date : 08. 05. 07

Utok na CLASH - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Utok na CLASH   Utok na CLASH - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jun 14, 2007 10:56 pm

hm, tak posílaj na mě po jednom vojáčku zoufalci, jak dojde poslední útok, tak to pošlu všechno domů, potřebuju se nějak uživit a začínám mít nedostatek obilí...jiank zítra tu asi dopoledne nubudu, tak snad nebudou žádný útoky, ale to si netroufnou, je to dlouhá cesta ke mně...
Návrat nahoru Goto down
http://ali-sst.get-forum.net
Crash
Admin



Poeet p?íspivku : 183
Age : 35
Registration date : 08. 05. 07

Utok na CLASH - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Utok na CLASH   Utok na CLASH - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jun 14, 2007 11:00 pm

kdyžtak kdyby mi mohl někdo pro jistotu občas mrknout na účet, tak mi pls napište, dík...
Návrat nahoru Goto down
http://ali-sst.get-forum.net
K4J1C3K




Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 21. 05. 07

Utok na CLASH - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: hmm...   Utok na CLASH - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jun 15, 2007 2:40 pm

Vsak fajne jsem prisel o vojaky utokem na Igino...kuknete na statistiku Wink
http://travilog.org.ua/cz/1935930/60ad849142a6457837a328e2aecf0b01
Návrat nahoru Goto down
NANA




Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 06. 06. 07

Utok na CLASH - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Utok na CLASH   Utok na CLASH - Stránka 2 Icon_minitimeFri Jun 15, 2007 9:49 pm

tak to je hnus mě by odvezli affraid
Návrat nahoru Goto down
mr_oohps

mr_oohps


Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 26. 05. 07

Utok na CLASH - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Utok na CLASH   Utok na CLASH - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 16, 2007 7:19 am

Jo koukal sem ze na neho pravidelne utocis Smile Smile ja buduju buduju a buduju pirat
Návrat nahoru Goto down
Kael




Poeet p?íspivku : 85
Registration date : 10. 05. 07

Utok na CLASH - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Utok na CLASH   Utok na CLASH - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 16, 2007 9:25 am

hej chlapy už se začínám pomáli na vlastní půdě bát, medůza měla při jednom útoku 1000 pálkařů a 200 haudeánů, to už je fakt o hubu, nevím jak vy ale já se du zakopat Smile
Návrat nahoru Goto down
albert




Poeet p?íspivku : 28
Registration date : 08. 05. 07

Utok na CLASH - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Utok na CLASH   Utok na CLASH - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 16, 2007 9:29 am

K4J1C3K napsal:
Vsak fajne jsem prisel o vojaky utokem na Igino...kuknete na statistiku Wink
http://travilog.org.ua/cz/1935930/60ad849142a6457837a328e2aecf0b01

jasně sem napsal že se na IGino útočit nebude, ještě si mi nebyl schopnej ani odepsat!!! ZAJÍMALO BY MĚ JAK TO VYŽEHLÍŠ
Návrat nahoru Goto down
K4J1C3K




Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 21. 05. 07

Utok na CLASH - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Utok na CLASH   Utok na CLASH - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 16, 2007 10:40 am

albert napsal:
K4J1C3K napsal:
Vsak fajne jsem prisel o vojaky utokem na Igino...kuknete na statistiku Wink
http://travilog.org.ua/cz/1935930/60ad849142a6457837a328e2aecf0b01

jasně sem napsal že se na IGino útočit nebude, ještě si mi nebyl schopnej ani odepsat!!! ZAJÍMALO BY MĚ JAK TO VYŽEHLÍŠ

hmm...tak za prve..o nicem nevim ze by si mi psal nebo kdekoliv psal, ze utoky na Igino jsou zakazena....za druhe s Ally Clash mame válku tak nevim omg proc by meli byt vyjimky !!!
Návrat nahoru Goto down
hawkeneye2




Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 19. 05. 07

Utok na CLASH - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Utok na CLASH   Utok na CLASH - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 16, 2007 11:24 am

diky za pomoc dyz sem tu nebyl(crash) a za podporu... Smile moc mi to pomohlo...jenom jestli jste si nevsimly tak fikulin je uz v riti... Mad tech 20 mejch sermiru mu evidentne moc nepichlo ale to uz je pase...chtel sem se spis zeptat co bude dal...fikulin byl nejbliz, pak sem ja, .....a dalsi
vsichni si myslely jaka je clash slaba ali ale zatim vedou jestli se nemejlim...
Návrat nahoru Goto down
K4J1C3K




Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 21. 05. 07

Utok na CLASH - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Utok na CLASH   Utok na CLASH - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 16, 2007 11:54 am

hawkeneye2 napsal:
diky za pomoc dyz sem tu nebyl(crash) a za podporu... Smile moc mi to pomohlo...jenom jestli jste si nevsimly tak fikulin je uz v riti... Mad tech 20 mejch sermiru mu evidentne moc nepichlo ale to uz je pase...chtel sem se spis zeptat co bude dal...fikulin byl nejbliz, pak sem ja, .....a dalsi
vsichni si myslely jaka je clash slaba ali ale zatim vedou jestli se nemejlim...

ja bych pomohl..ale mam polovymrele vojsko..takze vyrabim
Návrat nahoru Goto down
Crash
Admin



Poeet p?íspivku : 183
Age : 35
Registration date : 08. 05. 07

Utok na CLASH - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Utok na CLASH   Utok na CLASH - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 16, 2007 12:34 pm

no půlka vojska medu2e v noci chcípla, ale uvidíme s čím na nás přijdou, jen nepanikařte a než uděláte nějakou blbost, tak mi radši napište...jsem tu prakticky celej den...
Návrat nahoru Goto down
http://ali-sst.get-forum.net
hawkeneye2




Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 19. 05. 07

Utok na CLASH - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Utok na CLASH   Utok na CLASH - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 16, 2007 12:37 pm

ja sem ted branenej dobre mam dost velkou podporu ale de o neco jinyho...jednoho z nasi ali uz zadupali do zeme a nebyli jsme schopny ho ubranit...mame pevnou ali s dalsima peti nebo sesti aliancema jez maj v nazvu sst...ja ted nemuzu utocit pac nemam cim ale na kolik z nas uz clash zautoci a kolik z nas je jeste netknutejch?? dyt ty co sou netknuty maj taky armadu a naky aliancni povinosti...je nas 7 alianci...koncime s naborem a zaciname s odvodem protoze jinak nas clash nakope...kazda z tech 7 alianci ma prumerem 40 clenu...netvrdte mi ze je to malo na to aby sme znicili clash ktera jich ma 13...pomer je 280:13 to proc nevyhravame je proto ze nejsme schopny se dohodnou ne proto ze jsme slaby....
Návrat nahoru Goto down
Ikaros




Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 12. 06. 07

Utok na CLASH - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Utok na CLASH   Utok na CLASH - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 16, 2007 12:44 pm

Já tam byl, ale nejdřív půjdu zase až tak zítra nebo pozítří - ti blbí imperiáni se dlouho dělají Sad
Návrat nahoru Goto down
Kael




Poeet p?íspivku : 85
Registration date : 10. 05. 07

Utok na CLASH - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Utok na CLASH   Utok na CLASH - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 16, 2007 1:42 pm

můžu jednoho člena bránit řeknite kterého a já mu pošlu podporu 200 phalanxů a každý den stavím další po desítkách takže bych to doplňoval
Návrat nahoru Goto down
Yanimato

Yanimato


Poeet p?íspivku : 19
Age : 32
Localisation : Prágl - Bluedřany
Registration date : 08. 05. 07

Utok na CLASH - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Co to kurv.....   Utok na CLASH - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 16, 2007 2:00 pm

Utok na CLASH - Stránka 2 Hlaseniyy5

Poté co jsme si vyměnili 5000 surovin Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://extremnivacice.blogspot.com
Yanimato

Yanimato


Poeet p?íspivku : 19
Age : 32
Localisation : Prágl - Bluedřany
Registration date : 08. 05. 07

Utok na CLASH - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Regroup!   Utok na CLASH - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 16, 2007 2:13 pm

Lidi, potom co sem si přečet tenhle topic vidim že situace zvolna přechází do rozmezí chaosu a zániku. Jestli můžu podat návrh, tak bych nejdřív celou situaci uklidnil a zpřehlednil tím co a jak se děje. Pozice CLASH oproti našim, napsal bych i do in-game vyhlášení aby všichni začali zbrojit s platností okamžitě, a sem bych napsal nebo otevřel ROZUMNOU diskuzi o tom co dál. S těmahle sráčema zameteme. Zničili jsme vosí hnízdo? Ano. Tohle bude hračka.
Neztrácejte naději! Já sám zbrojím co se dá, stav k dnešnímu dni je
70 Legionářů ale všichni jsou na Lvl 5 Brnění, a lvl 3 zbraň (a zároveň se kovárna i zbrojnice vylepšuje)
potom taky 40 Praetoriánů které můžu stáhnout od Golfy, ale nemají žádný upgrade.
Kasárny mám level 10, takže můžu relativně rychle stavět. Mám taky možnost vystudovat a poté i vyrábět beranidla na proražení hradeb, ale spíš studuji na katapulty pro které už mám ready lvl 10 shromaždiště.

Hodně štěstí!
Yanimato II. Vrchní Kancléř vesnice Čimpelákov afro

P.S.: Když se podíváte na jejich ubohou ali, tak nemají ani jedno spojence, zato my jich máme hodně. A od toho tu jsou. Takže kdyby bylo potřeba, můžeme houknout na všechny spojence co mají volné vojska aby nás malinko podpořili. A taky by bylo dobré udělat silnou obranu ve městech kam útočí. geek
Návrat nahoru Goto down
http://extremnivacice.blogspot.com
mr_oohps

mr_oohps


Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 26. 05. 07

Utok na CLASH - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Utok na CLASH   Utok na CLASH - Stránka 2 Icon_minitimeSat Jun 16, 2007 8:33 pm

No nevim... ale jak ted pribylo SST tak pribylo chaosu diplomati nebo nekdo musi vsecm oznamit aby sli snama na Clash rict i spojencum aby to bylo hoodne tvrdy. a rozsekat jen jak psy... Ted je na vypisu utoku krasnej obrazek

http://s2.travian.cz/berichte.php?id=15587320

to me fakt pobavilo:) ten hrdina se ted naexpyl jak nikdy Smile cheers tak co myslite? jak to udelame?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Utok na CLASH - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Utok na CLASH   Utok na CLASH - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Utok na CLASH
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Travian - SST-
Přejdi na: