Travian - SST
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travian - SST

Travian
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Připomínky na aktuality a na mě :) jen se vyjádřete

Goto down 
+4
Koralecnik.marty
albert
Crash
Kael
8 posters
AutorZpráva
Kael




Poeet p?íspivku : 85
Registration date : 10. 05. 07

Připomínky na aktuality a na mě :) jen se vyjádřete Empty
PříspěvekPředmět: Připomínky na aktuality a na mě :) jen se vyjádřete   Připomínky na aktuality a na mě :) jen se vyjádřete Icon_minitimeTue May 29, 2007 9:22 am

zde napište to co vás štve a trápí na aktualitách Smile neboť tam se nesmí psát, proto tenhle new topic na vaše názory SmileSmileSmile
Návrat nahoru Goto down
Kael




Poeet p?íspivku : 85
Registration date : 10. 05. 07

Připomínky na aktuality a na mě :) jen se vyjádřete Empty
PříspěvekPředmět: Re: Připomínky na aktuality a na mě :) jen se vyjádřete   Připomínky na aktuality a na mě :) jen se vyjádřete Icon_minitimeTue May 29, 2007 9:34 am

troška vedle Very Happy


Naposledy upravil dne Tue May 29, 2007 2:51 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Crash
Admin



Poeet p?íspivku : 183
Age : 35
Registration date : 08. 05. 07

Připomínky na aktuality a na mě :) jen se vyjádřete Empty
PříspěvekPředmět: Re: Připomínky na aktuality a na mě :) jen se vyjádřete   Připomínky na aktuality a na mě :) jen se vyjádřete Icon_minitimeTue May 29, 2007 9:49 am

neměls to hodit spíš vedle Very Happy ... očividná přepracovanost diplomata farao
Návrat nahoru Goto down
http://ali-sst.get-forum.net
albert




Poeet p?íspivku : 28
Registration date : 08. 05. 07

Připomínky na aktuality a na mě :) jen se vyjádřete Empty
PříspěvekPředmět: Re: Připomínky na aktuality a na mě :) jen se vyjádřete   Připomínky na aktuality a na mě :) jen se vyjádřete Icon_minitimeTue May 29, 2007 2:43 pm

no co přepracovanost je mrcha. Jinka ocenuju tenhle nápad. A mám jednu připomínku, zapo měl jsi na nové téma vyhlášky
Návrat nahoru Goto down
Kael




Poeet p?íspivku : 85
Registration date : 10. 05. 07

Připomínky na aktuality a na mě :) jen se vyjádřete Empty
PříspěvekPředmět: Re: Připomínky na aktuality a na mě :) jen se vyjádřete   Připomínky na aktuality a na mě :) jen se vyjádřete Icon_minitimeTue May 29, 2007 2:50 pm

Very Happy:D fakt že jo Very Happy tak znáte to po ránu Very Happy no ono tam nebudu dávat všechno a navíc ta debata o vyhlášce začala až potom, hned to tam přehodím, jinak dávejte názory aj na upravu těch zpráv abych věděl a aby vám to co nejvíc vyhovovalo
Návrat nahoru Goto down
Koralecnik.marty




Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 09. 05. 07

Připomínky na aktuality a na mě :) jen se vyjádřete Empty
PříspěvekPředmět: Re: Připomínky na aktuality a na mě :) jen se vyjádřete   Připomínky na aktuality a na mě :) jen se vyjádřete Icon_minitimeWed May 30, 2007 4:42 am

jj, a jeste pripadne dopsat, jestli mame nekoho odstrelit nebo ne?! Wink

jinak kdy prestane farma a co takhle nejake limitni vojska atp?
Návrat nahoru Goto down
Kael




Poeet p?íspivku : 85
Registration date : 10. 05. 07

Připomínky na aktuality a na mě :) jen se vyjádřete Empty
PříspěvekPředmět: Re: Připomínky na aktuality a na mě :) jen se vyjádřete   Připomínky na aktuality a na mě :) jen se vyjádřete Icon_minitimeSat Jun 02, 2007 2:15 pm

chtěl bych oznámit že pokud čekáte na to až v téhle sekci aktualit bude zobrazena nová zpráva aby ste si přečetli co je nového, tak se nedočkáte, neboť pro přehlednost vše píšu do jedné zprávy, takže se sem musíte dívat průběžně, aktuality sem dávám skoro každý den takže tu vždycky něco najdete když se sem podíváte jednou za tři dny Smile Smile
Návrat nahoru Goto down
mr_oohps

mr_oohps


Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 26. 05. 07

Připomínky na aktuality a na mě :) jen se vyjádřete Empty
PříspěvekPředmět: Re: Připomínky na aktuality a na mě :) jen se vyjádřete   Připomínky na aktuality a na mě :) jen se vyjádřete Icon_minitimeTue Jun 05, 2007 6:56 pm

Nevim jestli mam nejake pripominky ale jako velikou AKTUALITU MAM JAK JE TO S DDA??? v teto alianci jsou uz jen 4 hraci!!!
Návrat nahoru Goto down
Crash
Admin



Poeet p?íspivku : 183
Age : 35
Registration date : 08. 05. 07

Připomínky na aktuality a na mě :) jen se vyjádřete Empty
PříspěvekPředmět: Re: Připomínky na aktuality a na mě :) jen se vyjádřete   Připomínky na aktuality a na mě :) jen se vyjádřete Icon_minitimeTue Jun 05, 2007 7:07 pm

no vznikla DDA 2, pááááááááááč v jedničce neni hráč s ambasádou a tak nemohli nabírat nový členy atd...
Návrat nahoru Goto down
http://ali-sst.get-forum.net
mr_oohps

mr_oohps


Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 26. 05. 07

Připomínky na aktuality a na mě :) jen se vyjádřete Empty
PříspěvekPředmět: Re: Připomínky na aktuality a na mě :) jen se vyjádřete   Připomínky na aktuality a na mě :) jen se vyjádřete Icon_minitimeTue Jun 05, 2007 7:44 pm

ahaa no tak at dda2 je ted jednicka..Wink a z ty jednicky bysme si mohli vzit ty silyn hrace:)
Návrat nahoru Goto down
Kael




Poeet p?íspivku : 85
Registration date : 10. 05. 07

Připomínky na aktuality a na mě :) jen se vyjádřete Empty
PříspěvekPředmět: Re: Připomínky na aktuality a na mě :) jen se vyjádřete   Připomínky na aktuality a na mě :) jen se vyjádřete Icon_minitimeWed Jun 06, 2007 7:01 pm

já vím že se jednička rozpadá a vznikla dda2 Smile mám to tam aj někde napsaný v aktualitách nějakou zmínku o dda2, jinak jsem to sem moc nechtěl dávat protože se to netýká naší aliance a že se rozpadají spojenci je celkem nepodstatný, píšu sem hlavně to co se rozebírá na foru
Návrat nahoru Goto down
Elis_

Elis_


Poeet p?íspivku : 40
Age : 37
Localisation : Znojmo
Registration date : 08. 05. 07

Připomínky na aktuality a na mě :) jen se vyjádřete Empty
PříspěvekPředmět: Re: Připomínky na aktuality a na mě :) jen se vyjádřete   Připomínky na aktuality a na mě :) jen se vyjádřete Icon_minitimeWed Jun 06, 2007 8:52 pm

Taky si myslím, že je to spíš fórum naší ali a tohle zas tak podstatný stejně není, důležitý je, že jsou stále našimy spojenci a je jedno jaký název mají, hlavní je jací jsou hráči Wink
Návrat nahoru Goto down
Kael




Poeet p?íspivku : 85
Registration date : 10. 05. 07

Připomínky na aktuality a na mě :) jen se vyjádřete Empty
PříspěvekPředmět: Re: Připomínky na aktuality a na mě :) jen se vyjádřete   Připomínky na aktuality a na mě :) jen se vyjádřete Icon_minitimeWed Jun 06, 2007 9:19 pm

jn, určitě tu moc lidí nezajímá jestli se nějaka aliance DDA rozpadá, někteří ani beztak neví co jsou zač Very Happy:D
Návrat nahoru Goto down
Elis_

Elis_


Poeet p?íspivku : 40
Age : 37
Localisation : Znojmo
Registration date : 08. 05. 07

Připomínky na aktuality a na mě :) jen se vyjádřete Empty
PříspěvekPředmět: Re: Připomínky na aktuality a na mě :) jen se vyjádřete   Připomínky na aktuality a na mě :) jen se vyjádřete Icon_minitimeThu Jun 07, 2007 5:02 pm

No tak myslím, že tak jak někteří jednají, tak asi neví ani co to je ali, natoš DDA :-D
Návrat nahoru Goto down
Mr.Maste
Anonymní




Připomínky na aktuality a na mě :) jen se vyjádřete Empty
PříspěvekPředmět: Re: Připomínky na aktuality a na mě :) jen se vyjádřete   Připomínky na aktuality a na mě :) jen se vyjádřete Icon_minitimeSun Jun 10, 2007 8:11 pm

Já mám malé tržiště tak jsem se domluvil s ministrem financí, že mu to budu posílat po pořadě.

Doufám, že to nebude vadit




Mr.Master
Návrat nahoru Goto down
Kael




Poeet p?íspivku : 85
Registration date : 10. 05. 07

Připomínky na aktuality a na mě :) jen se vyjádřete Empty
PříspěvekPředmět: Re: Připomínky na aktuality a na mě :) jen se vyjádřete   Připomínky na aktuality a na mě :) jen se vyjádřete Icon_minitimeSun Jun 10, 2007 11:20 pm

ee nebude
Návrat nahoru Goto down
mr_oohps

mr_oohps


Poeet p?íspivku : 22
Registration date : 26. 05. 07

Připomínky na aktuality a na mě :) jen se vyjádřete Empty
PříspěvekPředmět: Re: Připomínky na aktuality a na mě :) jen se vyjádřete   Připomínky na aktuality a na mě :) jen se vyjádřete Icon_minitimeMon Jun 11, 2007 12:41 am

No myslim ze aktuali je prave ambasada 20 lvl:D tgze sem jen tak zeptam jaksme na tom??? jocolor
Návrat nahoru Goto down
Crash
Admin



Poeet p?íspivku : 183
Age : 35
Registration date : 08. 05. 07

Připomínky na aktuality a na mě :) jen se vyjádřete Empty
PříspěvekPředmět: Re: Připomínky na aktuality a na mě :) jen se vyjádřete   Připomínky na aktuality a na mě :) jen se vyjádřete Icon_minitimeMon Jun 11, 2007 9:43 am

dvacítka už je skoro týden postavená, ale to neznamená ti co nezaplatili daně, že to nemusí dávat...bylo to rozpočítaný na 60 členů...
Návrat nahoru Goto down
http://ali-sst.get-forum.net
n3w3r




Poeet p?íspivku : 24
Age : 32
Registration date : 08. 05. 07

Připomínky na aktuality a na mě :) jen se vyjádřete Empty
PříspěvekPředmět: Re: Připomínky na aktuality a na mě :) jen se vyjádřete   Připomínky na aktuality a na mě :) jen se vyjádřete Icon_minitimeMon Jun 11, 2007 10:00 pm

a co bude stim zbytkem dani co uz nepotrebuje te??? Laughing
Návrat nahoru Goto down
qwjetag




Poeet p?íspivku : 44
Registration date : 14. 05. 07

Připomínky na aktuality a na mě :) jen se vyjádřete Empty
PříspěvekPředmět: Re: Připomínky na aktuality a na mě :) jen se vyjádřete   Připomínky na aktuality a na mě :) jen se vyjádřete Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 6:54 pm

Ahoj diplomate Wink
hele nebylo by od věci kdybys do toho vlákna kde je ta hlavní zpráva se všema aktualitkama psalupdate aby to bylo vidět... Dělat se to dá stylem že máš první příspěvek... přípíšeš do něj něco novýho přes EDIT... potom dáš napsat novou zprávu... do té napíšeš pouze UPDATE... až připíšeš něco nového příště svoji poslední zprávu UPDATE smažeš a pošleš ji tam znovu... tím se všem to téma opět označí jako že je v něm nepřečtená pošta a přesto bude zachovaná naprostá jednoduchost a to vlákno nebude nikdy obsahovat víc než dva příspěvky... zvaž to... není to nic složitýho Smile

afro
Návrat nahoru Goto down
Kael




Poeet p?íspivku : 85
Registration date : 10. 05. 07

Připomínky na aktuality a na mě :) jen se vyjádřete Empty
PříspěvekPředmět: Re: Připomínky na aktuality a na mě :) jen se vyjádřete   Připomínky na aktuality a na mě :) jen se vyjádřete Icon_minitimeTue Jun 19, 2007 7:02 pm

díky, to je dobrý nápad
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Připomínky na aktuality a na mě :) jen se vyjádřete Empty
PříspěvekPředmět: Re: Připomínky na aktuality a na mě :) jen se vyjádřete   Připomínky na aktuality a na mě :) jen se vyjádřete Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Připomínky na aktuality a na mě :) jen se vyjádřete
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Travian - SST-
Přejdi na: