Travian - SST
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travian - SST

Travian
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 forum s aktualitami

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Koralecnik.marty




Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 09. 05. 07

forum s aktualitami Empty
PříspěvekPředmět: forum s aktualitami   forum s aktualitami Icon_minitimeTue May 29, 2007 3:33 am

toz by mne zajimalo rabbit zda by bylo mozne udelat jedno forum,
kde bych se moh denne kouknout a zjistit co se deje. Ted jich je tu tolik, ze clovek nema radne ani prehled. Kazdopadne by to chtelo nekoho, kdo toto forum bude udrzovat aktualizovane, sam rikam, ze se nehlasim What a Face pac sem hooodne busy

Hlavne by v nem bylo, jestli jsme ve valecnem stavu, po kom deme a pripadne nejake koordinace



by the way. nevim jak vam, ale mi se zdaji ty aliance o velikosti az 60 strasne velikym, dyt to nejde uridit
Návrat nahoru Goto down
Kael




Poeet p?íspivku : 85
Registration date : 10. 05. 07

forum s aktualitami Empty
PříspěvekPředmět: Re: forum s aktualitami   forum s aktualitami Icon_minitimeTue May 29, 2007 8:33 am

tohle forum, pokud ho navštěvuješ pravidelně, je celkem přehledný, máš tady vše rozdělený do kategorií atd, ale to stěmi aktualitami není špatný nápad, že by se zde udělala jedna kategorie kde by se psalo ve shrnutí vše co se důležitého děje a tak by pro hráče byl ušetřen cennej čas tím že by si vše přečetl tady a nemuse si číst ty dlouhé komentáře v celým fóru aby se něco dověděl Smile
Návrat nahoru Goto down
Elis_

Elis_


Poeet p?íspivku : 40
Age : 37
Localisation : Znojmo
Registration date : 08. 05. 07

forum s aktualitami Empty
PříspěvekPředmět: Re: forum s aktualitami   forum s aktualitami Icon_minitimeTue May 29, 2007 8:58 am

Jenže to chce někoho, kdo si ty romány přečte, udělá rozbor a napíše výtah toho nej ze čtění do aktualit, což vezme docela slušnej čas, protože kolikrát jsou ty zprávy tak dlouhé že i já je přeskakuji bounce
Návrat nahoru Goto down
Kael




Poeet p?íspivku : 85
Registration date : 10. 05. 07

forum s aktualitami Empty
PříspěvekPředmět: Re: forum s aktualitami   forum s aktualitami Icon_minitimeTue May 29, 2007 9:00 am

jo o to se postarám já, čtu tu skoro vše takže by to pro mě neměl být problém a já navíc jako diplomat musím být v obraze o všem abych se podle toho moh rozhodovat takže je to funce akorát pro mě to sepisovat Smile
Návrat nahoru Goto down
Elis_

Elis_


Poeet p?íspivku : 40
Age : 37
Localisation : Znojmo
Registration date : 08. 05. 07

forum s aktualitami Empty
PříspěvekPředmět: Re: forum s aktualitami   forum s aktualitami Icon_minitimeTue May 29, 2007 9:03 am

Tak to je super! To bys byl moc hodnej, já si tu sice taky snažím přečíst vše, ale bohužel čas je pro mě v tuhle chvíli drahý a navíc se tu kolikrát ukážu až na večer a to by aktuality asi neměly smysl Smile
Návrat nahoru Goto down
Crash
Admin



Poeet p?íspivku : 183
Age : 35
Registration date : 08. 05. 07

forum s aktualitami Empty
PříspěvekPředmět: Re: forum s aktualitami   forum s aktualitami Icon_minitimeTue May 29, 2007 9:12 am

nj, před maturitou, to známe Very Happy bounce
Návrat nahoru Goto down
http://ali-sst.get-forum.net
Elis_

Elis_


Poeet p?íspivku : 40
Age : 37
Localisation : Znojmo
Registration date : 08. 05. 07

forum s aktualitami Empty
PříspěvekPředmět: Re: forum s aktualitami   forum s aktualitami Icon_minitimeTue May 29, 2007 7:51 pm

Jj a už je to sakra kousek a budu se potit a potit a pak už jen flákat (doufám)
Návrat nahoru Goto down
Crash
Admin



Poeet p?íspivku : 183
Age : 35
Registration date : 08. 05. 07

forum s aktualitami Empty
PříspěvekPředmět: Re: forum s aktualitami   forum s aktualitami Icon_minitimeTue May 29, 2007 8:07 pm

a chlastat...ach pivo, ty lásko moje jediná, krásně vychlazená...budu tě uctívat na věky věkoucí, dokud bude na světě voda stále tekoucí. NA ZDRAVÍ :DDD
Návrat nahoru Goto down
http://ali-sst.get-forum.net
Koralecnik.marty




Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 09. 05. 07

forum s aktualitami Empty
PříspěvekPředmět: Re: forum s aktualitami   forum s aktualitami Icon_minitimeWed May 30, 2007 4:40 am

kua, ja chci taky k maturite, zasrane statnice kua kua kua
Návrat nahoru Goto down
n3w3r




Poeet p?íspivku : 24
Age : 32
Registration date : 08. 05. 07

forum s aktualitami Empty
PříspěvekPředmět: Re: forum s aktualitami   forum s aktualitami Icon_minitimeWed May 30, 2007 10:47 pm

Hoši kurva zacina se nam darit co nevidet se zlepsime alespon o 8 pricek cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





forum s aktualitami Empty
PříspěvekPředmět: Re: forum s aktualitami   forum s aktualitami Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
forum s aktualitami
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Travian - SST-
Přejdi na: