Travian - SST
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travian - SST

Travian
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Zastupovani uctu

Goto down 
+7
Honza-BRT
albert
Hoz
MallowIV
Elis_
rc_michal
n3w3r
11 posters
AutorZpráva
n3w3r




Poeet p?íspivku : 24
Age : 32
Registration date : 08. 05. 07

Zastupovani uctu Empty
PříspěvekPředmět: Zastupovani uctu   Zastupovani uctu Icon_minitimeMon May 28, 2007 6:23 pm

pokud nekdo o prazdninach jede nekam na dovolenou mel by se z nekym domluvit aby ho zastupoval, pokud nekdo nekam pojedete pls pisnete sem
Návrat nahoru Goto down
rc_michal




Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 19. 05. 07

Zastupovani uctu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zastupovani uctu   Zastupovani uctu Icon_minitimeMon May 28, 2007 6:35 pm

Já můžu někomu zastupovat celej srpen. Ale tímto bych chtěl poprosit někoho, kdo mi dělal zástupce mě od 10 července do 28 července. Zatím jen předběžně.
Návrat nahoru Goto down
Elis_

Elis_


Poeet p?íspivku : 40
Age : 37
Localisation : Znojmo
Registration date : 08. 05. 07

Zastupovani uctu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zastupovani uctu   Zastupovani uctu Icon_minitimeMon May 28, 2007 9:07 pm

Teoreticky bych měl být celý prázky doma až na pár vyjímek, takže kdyby jste chtěli ohlídat účet, stačí se domluvit a jsem jen váš Wink farao
Návrat nahoru Goto down
martin13
Anonymní




Zastupovani uctu Empty
PříspěvekPředmět: zastupce   Zastupovani uctu Icon_minitimeTue May 29, 2007 8:39 am

Ja tu nebdu cely prazdniny. Tak bych chtel nekho poprosit, kdo by mi ucet zastpoval. Diky Smile
Návrat nahoru Goto down
Elis_

Elis_


Poeet p?íspivku : 40
Age : 37
Localisation : Znojmo
Registration date : 08. 05. 07

Zastupovani uctu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zastupovani uctu   Zastupovani uctu Icon_minitimeTue May 29, 2007 8:41 am

Hmm celý prázdniny, no určo bych tě mohl zastupovat, ale nevím zdali celé prázdniny. Kdyžtak mi pak na travianu napiš, jak by sis představoval 2 měcíční rozvoj a já se o to zkusím postarat Wink
Návrat nahoru Goto down
MallowIV




Poeet p?íspivku : 15
Registration date : 08. 05. 07

Zastupovani uctu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zastupovani uctu   Zastupovani uctu Icon_minitimeFri Jun 01, 2007 4:47 pm

Hledam zastup od soboty odpoledne do pondeli odpoledne. Piste mi kdo by byl ochotnej mi ohlidat ucet.Jedna se jen o nakup dolu a armady, zabere to cca 2 pripojeni za den. Diky MallowIV SST2
Návrat nahoru Goto down
Hoz

Hoz


Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 08. 05. 07

Zastupovani uctu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zastupovani uctu   Zastupovani uctu Icon_minitimeSun Jun 03, 2007 7:51 pm

Asi příští týden tu nebudu a můj zástupce je Dave81! Neutral
Návrat nahoru Goto down
Hoz

Hoz


Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 08. 05. 07

Zastupovani uctu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zastupovani uctu   Zastupovani uctu Icon_minitimeSun Jun 03, 2007 7:52 pm

Hoz napsal:
Asi příští týden tu nebudu a můj zástupce je Dave81! Neutral
Myslím 04 až 08.06.2007
Návrat nahoru Goto down
albert




Poeet p?íspivku : 28
Registration date : 08. 05. 07

Zastupovani uctu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zastupovani uctu   Zastupovani uctu Icon_minitimeMon Jun 04, 2007 10:30 pm

Hledám schopného a spolehlivého zástupce, který byse mohl přihlásit min. 3x deně, ve dnech 19 - 20.6. Předem děkuju za ochotu
Návrat nahoru Goto down
Honza-BRT
Admin



Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 08. 05. 07

Zastupovani uctu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zastupovani uctu   Zastupovani uctu Icon_minitimeMon Jun 04, 2007 10:42 pm

Alberte, vždyť víš že ti rád vypomůžu.
Návrat nahoru Goto down
zvonicek




Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 11. 05. 07

Zastupovani uctu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zastupovani uctu   Zastupovani uctu Icon_minitimeSat Jun 09, 2007 9:01 am

Potřeboval bych od 13.6. do 18.6. zástupce mého účtu. Bylo by potřeba hlavně něco stavit, aby mi nepřetekly sklady.

Díky moc.
Návrat nahoru Goto down
zvonicek




Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 11. 05. 07

Zastupovani uctu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zastupovani uctu   Zastupovani uctu Icon_minitimeSun Jun 10, 2007 10:31 am

Opravdu mě nikdo nechce zastupovat ? Je mi jedno kdo...
Návrat nahoru Goto down
Crash
Admin



Poeet p?íspivku : 183
Age : 35
Registration date : 08. 05. 07

Zastupovani uctu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zastupovani uctu   Zastupovani uctu Icon_minitimeSun Jun 10, 2007 5:47 pm

já ti tam při nejhorším jednou, dvakrát za den mrknu, když se nenajde někdo jinej...ale musíš mě pak svěřit správcovství...
Návrat nahoru Goto down
http://ali-sst.get-forum.net
pureinferno




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 28. 05. 07

Zastupovani uctu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zastupovani uctu   Zastupovani uctu Icon_minitimeThu Jun 21, 2007 8:57 am

Zdarec chlapi, potřeboval bych zástup na příští týden, od soboty do soboty. Je to ten 1. týden červenci.
Návrat nahoru Goto down
Punkolin




Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 08. 05. 07

Zastupovani uctu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zastupovani uctu   Zastupovani uctu Icon_minitimeFri Jun 22, 2007 3:59 pm

Shanim nekoho na peci o muj ucet pres cervenec a prvni tyden v srpnu. Ukol je jasny ... budovat suroviny armadu a znicit Svejka :-)
Návrat nahoru Goto down
http://pukavec.net
Sponsored content





Zastupovani uctu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zastupovani uctu   Zastupovani uctu Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Zastupovani uctu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Travian - SST-
Přejdi na: