Travian - SST
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travian - SST

Travian
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Ambasáda 20

Goto down 
+6
Eliminator
Honza-BRT
n3w3r
Crash
albert
rc_michal
10 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
rc_michal




Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 19. 05. 07

Ambasáda 20 Empty
PříspěvekPředmět: Ambasáda 20   Ambasáda 20 Icon_minitimeMon May 28, 2007 6:43 am

Čus, neměla by se zorganizovat nějaká akce na dokončení ambasády na lvl 20? Já myslim, že když nás tady je 57, tak by neměl bejt problém ty suroviny nějak dát dohromady. bounce
Návrat nahoru Goto down
albert




Poeet p?íspivku : 28
Registration date : 08. 05. 07

Ambasáda 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ambasáda 20   Ambasáda 20 Icon_minitimeMon May 28, 2007 10:58 am

H0lot toby museli všichni platit daně. VŠICHNI. Což asi půlka lidí nedělá.
Návrat nahoru Goto down
rc_michal




Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 19. 05. 07

Ambasáda 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ambasáda 20   Ambasáda 20 Icon_minitimeMon May 28, 2007 3:43 pm

Alianci máme plnou, takže když k nám bude někdo chtít vstoupit a nebude místo, tak se bude brát v potaz, kdo platí daně, kdo posílá podporu atd... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
g.tailor
Anonymní




Ambasáda 20 Empty
PříspěvekPředmět: ambasáda 20   Ambasáda 20 Icon_minitimeMon May 28, 2007 5:03 pm

Nechci nic říkat, ale takové výhružky jsou zatím zbytečné. Je myslím napsáno, že se to má zaplatit nejpozději do 3.června, což ještě pár dní zbývá. Takže výhružky si můžem nechat na potom Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Crash
Admin



Poeet p?íspivku : 183
Age : 35
Registration date : 08. 05. 07

Ambasáda 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ambasáda 20   Ambasáda 20 Icon_minitimeMon May 28, 2007 5:07 pm

jasně, tady se jen říká, co přijde...já v tom nemám prsty, ale souhlasím s nimi, nebaví mě platit ty tisíce surovin za lidi co nic nedaj...to radši vemu někoho novýho, kdo se bude účastnit a věřte, zájemců je dost...
Návrat nahoru Goto down
http://ali-sst.get-forum.net
rc_michal




Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 19. 05. 07

Ambasáda 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ambasáda 20   Ambasáda 20 Icon_minitimeMon May 28, 2007 5:11 pm

Tohle neni výhrůžka, to je fakt, kdybych to myslel jako výhrůžku konkrétním hráčům, tak jim to osobně napíšu. Rozhodně se ale najde v každý alianci pár lidí, který nezaplatěj, nebo nepošlou podporu, i když můžou. Takový hráči jsou pak alianci k ničemu, protože základem dobrý aliance jsou hráči, kteří si budou navzájem pomáhat.
Návrat nahoru Goto down
n3w3r




Poeet p?íspivku : 24
Age : 32
Registration date : 08. 05. 07

Ambasáda 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ambasáda 20   Ambasáda 20 Icon_minitimeMon May 28, 2007 5:16 pm

jj navrhoval bych projit vsechny lidi v alianci a ti co nezaplatily nebo vubec nechodi na forum poslat vystraznou zpravu
Návrat nahoru Goto down
g.tailor
Anonymní




Ambasáda 20 Empty
PříspěvekPředmět: ambasáda 20   Ambasáda 20 Icon_minitimeMon May 28, 2007 5:20 pm

Jasně, souhlasím s tím, že hráči, kteří neplatí daně, tak jsou alianci spíš naobtíž. Ale nechápu Crashi, proč ses třeba neozval nám ostatním, abychom za ty neschopné zaplatili společně. Klidně bych přispěl znova, když je to pro dobrou věc. Takže kdyby se něco takového opět stalo, neplať to sám a napiš na fórum a myslím, že nejenom já, ale i další hráči se připojí a přispějí znovu.
Návrat nahoru Goto down
n3w3r




Poeet p?íspivku : 24
Age : 32
Registration date : 08. 05. 07

Ambasáda 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ambasáda 20   Ambasáda 20 Icon_minitimeMon May 28, 2007 5:26 pm

jj pro me to taky neni problem
Návrat nahoru Goto down
Crash
Admin



Poeet p?íspivku : 183
Age : 35
Registration date : 08. 05. 07

Ambasáda 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ambasáda 20   Ambasáda 20 Icon_minitimeMon May 28, 2007 6:01 pm

tak já mám docela slušnou produkci, ale nechce se mě to za ně platit a nechci abyste platili za ně i vy co ste zaplatili...jen pokud budete chtít přispět, tak můžete, tomu se meze nekladou...
Návrat nahoru Goto down
http://ali-sst.get-forum.net
g.tailor
Anonymní




Ambasáda 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ambasáda 20   Ambasáda 20 Icon_minitimeMon May 28, 2007 6:11 pm

Mohli bychom založit nějakou mísnost (nazvanou třeba - Černá listina) a tam psát lidi, kteří opakovaně nezaplatili v daném termínu. Poté by se jim jenom sčítaly suroviny, které doposud nezaplatili. V případě navýšení přes určitou sumu by následovalo tvrdé vyúčtování formou "třech V"
Návrat nahoru Goto down
Crash
Admin



Poeet p?íspivku : 183
Age : 35
Registration date : 08. 05. 07

Ambasáda 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ambasáda 20   Ambasáda 20 Icon_minitimeMon May 28, 2007 6:13 pm

no ta možnost by tu být mohla...
Návrat nahoru Goto down
http://ali-sst.get-forum.net
n3w3r




Poeet p?íspivku : 24
Age : 32
Registration date : 08. 05. 07

Ambasáda 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ambasáda 20   Ambasáda 20 Icon_minitimeMon May 28, 2007 6:14 pm

jj to je dobrej napad
Návrat nahoru Goto down
g.tailor
Anonymní




Ambasáda 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ambasáda 20   Ambasáda 20 Icon_minitimeMon May 28, 2007 6:18 pm

Takže pokud by se o to teda nechtěl nikdo starat, tak jsem připraven se zhostit této role bounce
Návrat nahoru Goto down
n3w3r




Poeet p?íspivku : 24
Age : 32
Registration date : 08. 05. 07

Ambasáda 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ambasáda 20   Ambasáda 20 Icon_minitimeMon May 28, 2007 6:20 pm

ok muzes treba zalozit nove forum
Návrat nahoru Goto down
Honza-BRT
Admin



Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 08. 05. 07

Ambasáda 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ambasáda 20   Ambasáda 20 Icon_minitimeMon May 28, 2007 7:41 pm

Milí spoluhráči, je to kolektivní hra jsme v ali a hrajem tak nějak dohromady. Tady nejde o to, kdo co má zaplatit, tady jde o princip. Stačí se podívat na výpis z daní a tam to uvidíte. Nejde jen o ty, co mají malou populaci, kašlou na to i hráči v předních řadách.Nejde o to, dát na něco suroviny, je tu spousta z vás, co bez nároku na cokoli poslala suroviny a podporu Ttuankovi a Kalidiusovi z SST a jiným, ale je tu taky skupina, co to ani neví, nebo nechce vědět. Taky jde o to, že provoz ambasády něco stojí, distribuce surovin vyžadovala vytvoření skupiny obchodníků, zvětšování skladů atd.
Já plně souhlasím s Crashem a jeho příspěvky, do ali radši přijmout lidi, co mají zájem hrát kolektivně . Honza
Návrat nahoru Goto down
Eliminator




Poeet p?íspivku : 48
Registration date : 08. 05. 07

Ambasáda 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ambasáda 20   Ambasáda 20 Icon_minitimeMon May 28, 2007 10:06 pm

ja sa priznavam, zatial som este nezaplatil Smile ALE 1. este je predsa cas do tretieho 2. poslal som ttuankovi asi 4000 obilia no nerobi mi problem zaplatit prispevok na ambasadu.

Este poviem k tym prevoznym nakladom, co sa tyka zvysovania kapacity skladov, tie aj tak musi zvysovat kazdy a co sa tyka trznice tak isto, takze tieto prevozne naklady by som asi nebral velmi do uvahy.
Návrat nahoru Goto down
Honza-BRT
Admin



Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 08. 05. 07

Ambasáda 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ambasáda 20   Ambasáda 20 Icon_minitimeMon May 28, 2007 10:24 pm

To je samozřejmě v současné době přednější, ambasáda počká. To moje rýpnutí nebylo myšleno na tebe,ti ma které to bylo, to tady stejně nečtou.A o tom, kdo se účastní pomoci potřebným si vede záznamy bratr afro . Tak namátkou třeba dva: Cula a Stanly07, druhý jmenovaný si na mě vzpoměl, když ho napadli, první nekomunikuje prozměnu vůbec. Ale nejsou sami No
Ty sklady do úvahy brát musíš, protože z důvodu velikého pohybu hmot být musely. Když mi najednou poslalo x lidí dohromady třeba 10000 obilí + moje produkce, tak ráno máš narvaný sklady, to samý obchodníci.Stavěl bych je určitě taky, ale daleko pomaleji a suroviny dal třeba jinam, ale o to nejde.
Návrat nahoru Goto down
Eliminator




Poeet p?íspivku : 48
Registration date : 08. 05. 07

Ambasáda 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ambasáda 20   Ambasáda 20 Icon_minitimeMon May 28, 2007 10:51 pm

tak ked nekomunikuje preco ho drzime v ali? Smile
edit: ach, úprave som si vsimol ze uz nedrzime Smile
Návrat nahoru Goto down
Crash
Admin



Poeet p?íspivku : 183
Age : 35
Registration date : 08. 05. 07

Ambasáda 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ambasáda 20   Ambasáda 20 Icon_minitimeMon May 28, 2007 11:45 pm

hehe Shocked
Návrat nahoru Goto down
http://ali-sst.get-forum.net
Kael




Poeet p?íspivku : 85
Registration date : 10. 05. 07

Ambasáda 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ambasáda 20   Ambasáda 20 Icon_minitimeTue May 29, 2007 8:45 am

jo tohle je téma fakt na zamyšlení Smile myslím že by se fakt měla udělat listina a tam psát ty kdo třeba nechtěli poslad podporu, nebo ti co nechtějí přispět na ambasádu i když to už zacvhíli bude minulost až se postaví 20 level, a taky ti co nečtou forum nebo nejsou v kontaktu nebo se nezajímají o události v alianci a je jim jedno co se děje jen si prostě užívají ochrany naší ali Smile já jakožto diplomat vím taky to že se knám hrne spoustu členů hlavně z jiných aliancí a místo pro ně není, proto bych potom třeba ty co jsou napsaní několikrát na blacklistu vyhodil, a vzal za ně ty co to místo fakt chtějí
Návrat nahoru Goto down
Elis_

Elis_


Poeet p?íspivku : 40
Age : 37
Localisation : Znojmo
Registration date : 08. 05. 07

Ambasáda 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ambasáda 20   Ambasáda 20 Icon_minitimeTue May 29, 2007 8:53 am

Jj přesně tak, přeci jen, pokud tahle ali nebude stát na spolupráci a podpoře, tak se můžeme jít zahrabat!! Když si nebudeme navzájem pomáhat, tak budeme slabí a každou válku, kterou nám někdo vyhlásí prohrajeme na tom, že si každý hrabe na vlastním písečku (samozřejmě že ne každý, hodně lidí tu jede jako JEDNA aliance). Navíc za chvíli doufám budou ty daně a to budou další, kteří určo nebudou přispívat. Takže ta černá listina je dobrej nápad. Stejný s těma vyhláškama, jakmile se budou porušovat, tak šup s něma ven, ne do SST 2, aby si tam znovu lebedili, ale úplně pryč. Přece z SST 2 nebudeme dělat výběr neplatíčů a flákačů, to by ta ali pak dopadla
Návrat nahoru Goto down
Kael




Poeet p?íspivku : 85
Registration date : 10. 05. 07

Ambasáda 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ambasáda 20   Ambasáda 20 Icon_minitimeTue May 29, 2007 8:57 am

jj, ale takový blacklist bude těžký udržovat aktuální a spravedlivý, chtělo by to dost dobrý systém na to
Návrat nahoru Goto down
Elis_

Elis_


Poeet p?íspivku : 40
Age : 37
Localisation : Znojmo
Registration date : 08. 05. 07

Ambasáda 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ambasáda 20   Ambasáda 20 Icon_minitimeTue May 29, 2007 9:01 am

Je pravda, že nemůžeme hned každému vyčítat, že neposlal podporu tam a tam, ale ty daně by se daly hlídat dobře (teda aspoň myslím) a podle nich by se z velké části dělat mohl, a dejme tomu 2x bez vyjádření nezaplatí a šel by. Vím 2x je asi málo, ale pokud se budou vybírat jen jednou týdně tak to jsou 2 týdny lebenění tady a to by tu už mohl být jiný a případně aliančnější člen.
Návrat nahoru Goto down
Kael




Poeet p?íspivku : 85
Registration date : 10. 05. 07

Ambasáda 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ambasáda 20   Ambasáda 20 Icon_minitimeTue May 29, 2007 9:18 am

daně se nebudou snad vybírat jednou týdně a řekl bych že nebude vůbec potřeba vybírat daně až všichni zaplatí tu částku která je stanovena a kterou hodně lidi už zaplatilo, ambasáda bude na plném levelu takže to bude už za vodou
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ambasáda 20 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ambasáda 20   Ambasáda 20 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Ambasáda 20
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Travian - SST-
Přejdi na: