Travian - SST
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Travian - SST

Travian
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Pro zasmání

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Azaque




Poeet p?íspivku : 2
Age : 40
Registration date : 10. 05. 07

Pro zasmání Empty
PříspěvekPředmět: Pro zasmání   Pro zasmání Icon_minitimeSun May 20, 2007 2:12 pm

Návrat nahoru Goto down
gogo7607




Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 08. 05. 07

Pro zasmání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro zasmání   Pro zasmání Icon_minitimeSun May 20, 2007 2:17 pm

hehe
Návrat nahoru Goto down
qwjetag




Poeet p?íspivku : 44
Registration date : 14. 05. 07

Pro zasmání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro zasmání   Pro zasmání Icon_minitimeTue May 22, 2007 4:05 pm

Tak to je teda fakt ROFL :-D

afro
Návrat nahoru Goto down
Kael




Poeet p?íspivku : 85
Registration date : 10. 05. 07

Pro zasmání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro zasmání   Pro zasmání Icon_minitimeTue May 22, 2007 9:35 pm

to je lolek ten borec Very Happy takové lidi bych banoval jedna radost Very Happy tím myslím i Lorda crashe Very Happy nic proti tobě ale hrát nefér je fakt nefér Smile
Návrat nahoru Goto down
Crash
Admin



Poeet p?íspivku : 183
Age : 35
Registration date : 08. 05. 07

Pro zasmání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro zasmání   Pro zasmání Icon_minitimeTue May 22, 2007 9:43 pm

ono je nefér a nefér Very Happy těch pár srovin, co jsem si poslal za spravování účtu a navíc mi hráč s menší populací nesmí za den poslat víc než svou hodinovou produkci, takže v tom určo byly i ty příspěvky na ambasádu, co vybírá Honza a pak mi je posílá, tak se jen bojím aby mi to neudělali znovu Smile
Návrat nahoru Goto down
http://ali-sst.get-forum.net
Kael




Poeet p?íspivku : 85
Registration date : 10. 05. 07

Pro zasmání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro zasmání   Pro zasmání Icon_minitimeTue May 22, 2007 9:53 pm

njn, ale přeci sis posílal trocha víc Smile tobě bych to ale prominul, ty jsi ten z připadů co ještě ujdou ale když má někdo město jen na posílání si surovin, to mě už celkem štve Smile třeba Dante Smile jsem aj rád že mu smazali jeho město, ještě když jsem ho měl v ali tak mě pořád říkal jak mu kámoš posílá pořád suroviny, kdoví co to bylo za kamoše
Návrat nahoru Goto down
Crash
Admin



Poeet p?íspivku : 183
Age : 35
Registration date : 08. 05. 07

Pro zasmání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro zasmání   Pro zasmání Icon_minitimeTue May 22, 2007 9:55 pm

hehe, aha...no tak to joooo...jinak mě multihunter říkal, že jsem si poslal 500 000 surovin...tak jsem se tomu jako zasmál, to kdyby byla pravda, tak to jak mě potrestali ani nestačilo těch 500 000 vyčerpat Very Happy ... no i když možná jo Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://ali-sst.get-forum.net
Sponsored content





Pro zasmání Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pro zasmání   Pro zasmání Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pro zasmání
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Travian - SST-
Přejdi na: